2737
2734
عنوان

رمان خون ها خواهشن بیایین

108 بازدید | 15 پست

رمان +18 معرفی کنید که بشه راحت دانلود کرد 

آرامش در چشمانت 💔آرامش قبل از طوفان 💔با هر قدمت می پیچید 💔فریاد یلی در میدان 💔عاشق که شدی بی باکی 💔عشاق علی بی ترسند 💔از خاطره ات لرزانند 💔از اسم تو هم می‌ترسند 💔حاج قاسم 💔   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تا خییییلی رمان خوندم ولی مثبت هیجده نخوندم..

شاید منکر چیزی باشم اما دلیل ندارد آن را به لجن بکشم و یا حق اعتماد به آن را از دیگران سلب کنم ..٫٫خودتان را برای دیگران آرام آرام ورق بزنید چون اگر تمام شوید به سراغ دیگری میروند٫٫تا وقتی مثل یک چکش رفتار میکنید همه را به شکل میخ می‌بینید ..امام علی علیه‌السلام 🤍حالا که تا اینجا اومدی میشه ی صلوات بفرستی برا قبولیم ؟⁦✨😚⁩ریپ بزنید که منم براتون متقابلا بفرستم ✨💚

متاهل هستم 😐 همه نوع رمانی خوندم میخوام اینارم امتحان کنم 

آرامش در چشمانت 💔آرامش قبل از طوفان 💔با هر قدمت می پیچید 💔فریاد یلی در میدان 💔عاشق که شدی بی باکی 💔عشاق علی بی ترسند 💔از خاطره ات لرزانند 💔از اسم تو هم می‌ترسند 💔حاج قاسم 💔   
2738
شاید باورت نشه ولی اومده بودم کتاب های داستایوفسکی و جوج اورول رو بهت معرفی کنم 🙄😐😐😐😐😐😐

🤣🤣😂

تا خییییلی رمان خوندم ولی مثبت هیجده نخوندم..

من همه جور رمانی خوندم با هر موضوعی اینم میخوام بخونم 

بهتره نخونی چون معلومه که چرتن و مفهومی ندارن

آهان حالا یکی میخونم ببینم چجوریه 

2706