2737
2739

من سرویکسم کوتاه بود ولی سرکلاژ نشدم چون از وقتش گذشته بود پساری هم نذاشتن برام همینجوری دراز کش تا آخر بارداری رسوندم 

شیاف یه دونه هر شب مصرف میکردم 

شما سرکلاژ شدی استراحت مطلق هم هستی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من سرویکسم کوتاه بود ولی سرکلاژ نشدم چون از وقتش گذشته بود پساری هم نذاشتن برام همینجوری دراز کش تا ...

واقعا 

خداروشکرسرویکست چند بود؟ درد و فشار زیر دل نداشتی؟ امپول ام نمیزدی؟ 

2738
واقعا  خداروشکرسرویکست چند بود؟ درد و فشار زیر دل نداشتی؟ امپول ام نمیزدی؟

امپول چرا هفتگی میزدم 

اگه منظورت از درد انقباضات رحمی هست نداشتم 

سرویکسم 22 بود باز کوتاه تر شد شد 21 دیگه بعدش نرفتم سونو 🥴🥴🥴🥴 ولی خدا رو شکر بچه م 38 هفته دنیا اومد 

شما سرویکست چنده الان؟

امپول چرا هفتگی میزدم  اگه منظورت از درد انقباضات رحمی هست نداشتم  سرویکسم 22 بود باز کو ...

من 20 هفته 30 بودم سرکلاژ کردم الان 24 هفتم درد که منظورم گاهی درد خفیف پریودی یا کمر درد یا یه فشار زیر دل

اره استراحتم میترسم  چند هفته مطلق شدی

میترسی یعنی دکتر بهت نگفته استراحت باشی ؟ 

مطلق مطلقی الان ؟ دراز کش توی شیب برعکس  و حمام نرفتن و همه این صحبتا ؟ 

اگر دکتر بهت استراحت نداده یعنی بهت آسپرین هم نداده برای لخته نشدن خون حتماااااااااااا آسپرین یا یه داروی رقیق کننده باید دریافت کنی اگر یه وقت دیدی جایی بیخودی کبود شده اورژانسی خودتو برسون بیمارستان خطر آمبولی هست 

در مورد بچه نترس به موقع میاد اصلا به خودت کمترین استرسی وارد نکن هم‌زمان با من یه خانمی بود سرویکسش 17 بود انقباض هم داشت ولی تا هفته 39 زایمان نکرد 

خیلی پیش میاد کوتاهی سرویکس اصلا استرس نده به خودت فقط رعایت کن 

میترسی یعنی دکتر بهت نگفته استراحت باشی ؟  مطلق مطلقی الان ؟ دراز کش توی شیب برعکس  و حما ...

ببین رفتم پیش دکترم گفت مطلق نه کارای سبک بکن آمبولی میکنی 

آمبولی یعنی چی؟ 

2706