2733
2739
عنوان

چطوری درد ضرب دیدگی رو از بین ببرم؟

9312 بازدید | 7 پست

پارسال میرفتم کلاس رقص پام آسیب دید رفتم دکتر عکس گرفت نشکسته بود ولی شدید ضرب دیده بود ۳ ۴‌ هفته درد داشت بعد خوب شد بعصی وقتا‌هم درد میگرفت الان دوباره شدید درد گرفته کسی راهی بلده برای از بین بردن درد؟

"هیچوقت به کسی که تلویزیونش بزرگتر از کتابخونشه اعتماد نکن"

هر وقت ک لاغر بشین متاسفانه میخاد درد بگیره..شب قبل خاب زرده تخم مرغ بمالو ببند و فردا بشورش..چنبار این روندو طی کن

لحظات را میگذرانیم تا به خوشبختی برسیم...افسوس خوشبختی همان لحظاتی بود که گذشت

آره من بلدم.زردچوبه و زرده تخم مرغ و آرد نخودچی رو قاطی کن بمال جای ضرب دیدیگی شب موقع خواب و 

با بانداژ کشی ببندش تا صبح...اگه فرداش دیدی خوب نشد دوسه بار هرشب اینکارو کن خوب میشه.اینو یه عطاری یادم داد برای انگشتم که ضرب دیده بود و برای من جواب داد.انشالله برای شمام جواب بده.اگه جواب داد دعام کن لطفا💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر وقت ک لاغر بشین متاسفانه میخاد درد بگیره..شب قبل خاب زرده تخم مرغ بمالو ببند و فردا بشورش..چنبار ...

لاغری تاثیر داره تو درد؟اتفاقا این چند وقت یکم لاغر شدم

زرده تخم مرغ جواب میده؟

2728
لاغری تاثیر داره تو درد؟اتفاقا این چند وقت یکم لاغر شدم زرده تخم مرغ جواب میده؟

.

اره عزیزم هربار لاغربشی میخاد دردکنه متاسفانه

لحظات را میگذرانیم تا به خوشبختی برسیم...افسوس خوشبختی همان لحظاتی بود که گذشت
آره من بلدم.زردچوبه و زرده تخم مرغ و آرد نخودچی رو قاطی کن بمال جای ضرب دیدیگی شب موقع خواب و  ...

خیلی ممنون گلم حتما🌹🌹🌹

وقتی که درد گرفت ۱۰ دقیقه الا ۱۵ دقیقه یخ بزا. روش تو کیسه ی نایلونی دیگه تمام پاشو راه برو و روزی یک لیوان شیر با خرما بخور و ۲ تخم مرغ و ۲۰ تا کشمش و پات برا همیشه درست میشه ما کاراته کاریم اگه ضرب ببینیم یخ می زاریم اونجا درست میشه و باید بالا که هرچی گفتم بخوری

2738