2733
2739
سلام
اگر کسی یا جایی رو میش ناسید که کارش واقعا فوق العاده بوده لطفا آدرس و تلفنش رو برام بذارید .. ازتون ممنونممممممممممم .. اگر شرق تهران یا مرکز باشه راغب ترمممممم
سلام عزیزم .
من یه نفر رو میشناسم که توی خونشون انجام میده .خیابلن جمهوری.

کارش بی نهایت عالیه و خوش سلیقس. هر مدلی که دوست داشته باشی برات در میاره و همچنین میدونه چه مدلی بهت میاد .خلاصه که کارش خیلی تمیز و عالیه
خودش مینیاتوریسته . و هنر خونده واسه همین خیلی خوش سلیقس.
اگه نظرت مثبت بود بگو تا شمارشو برات میل کنم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میشه برای منم ایمیل کنی مرسی
معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۲/۹، وزن فعلی 81/3, وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
2740
من هم یه قسمتی از ابروم رو تتو کردم قهوه ای . خیلی راضیم. شماره اون خانمی که رفتم پیشش این بود: 09127287282 شبنم - توی 10 تا آرایشگاه فقط کار تتو انجام می ده می تونی بری از نزدیک ببینی . خونتون هر منطقه ای باشه آرایشگاهی که نزدیکه بهتون رو معرفی می کنه که بری پیشش.
اونی که 35 تومن میگیره حتما از مواد درجه دو وسه استفاده میکنه که بعد از مدتی تغییر رنگ میده مثلا کسی که خط چشم یا ابرو مشکی تتو میکنه بعد از مدتی رنگش رو به طوسی یا سبز میره و بعد از مدتی دوباره بیاد بره ترمیم کنه و هزینه پرداخت کنه ... در این مورد بیشتر تحقیق کنید .
مرسی سارا جون
ایمیلتو گرفتم عزیزم
معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۲/۹، وزن فعلی 81/3, وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳