2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نیم کیلو ... خود گندم م کمتر از یک کیلو بود چون ازش بردم برا سبزه... دقیق نمیدونم اندازه آرد و ولی ف ...

یکم غلظت زیاده الان برااین رنگ شایدم توعکس بده ولی گندمو چرخ کردی بایددوس بار اب بریزی خوب عصارش خالی بشه رقیق بشه ک رنگ خاص بده سفت نشه ته نشین نشه یکم برات سفت شده زوده برااین غلظت این رنگ

اوک روش آب میزارم

خودپسماندگندمش رو داری؟اگ داری بریزتوظرف گود اب بگیر بعد سرند بذار فشار بده ک عصارش بیاد بیرون بریزتوش ماتووسعت خیلی زیاد درست میکردیم نزدیک ۴۰سال وقتی میدیدیم غلظتش زودتراز زمانیه ک باید معمولا ی سطل ازین آب عصاره کنارمیذاشتیم توش میریختیم

خودپسماندگندمش رو داری؟اگ داری بریزتوظرف گود اب بگیر بعد سرند بذار فشار بده ک عصارش بیاد بیرون بریزت ...

دارم ... ی بار این کارو کردم ... آخه عصارشو دوباره بگیرم ک آبش گرم نیست که بزارم رو سمنو در حال جوش

اشکال نداره خواستی توقابلمه جداگرمش کن بریزش تواین یکی

اب گرم رو تفاله ها ریختم دوباره ابش و گرفتم گذاشتم رو سمنو دوباره رقیق شد... چقدر سخته واقعا سمنو پختن..   

اب گرم رو تفاله ها ریختم دوباره ابش و گرفتم گذاشتم رو سمنو دوباره رقیق شد... چقدر سخته واقعا سمنو پخ ...

اره سخته ولی ارزششو داره ما تودیگ بزرگ درست میکردیم برا نذر واقعا زحمت داره چندساله نخوردم تصمیم گرفتم چرخ گوشت بخرم درست کنم

اره سخته ولی ارزششو داره ما تودیگ بزرگ درست میکردیم برا نذر واقعا زحمت داره چندساله نخوردم تصمیم گرف ...

انشاالله... معذرت میخوام الان سمنو من بنظر اماده ست، ایا لازمه بازم دم بکشه؟! غلظتش خوبه ، مزه ش هم خوبه ولی اخرش یکم ب تلخی میزنه... بزارم بمونه یا کافیه دیگه؟

2706