2737
2739
عنوان

خواستگار :))))

77 بازدید | 1 پست

دوستان سلام، خواستم تو این شب عزیز برام دعا کنین.. من دوست دارم ازدواج کنم و خب سنم هم مناسبه.. این اواخر یکی از فامیلامون از من برای پسرش خوشش اومده بود، ولی نمیدونم چرا کسی پا پیش نمیزاره.. من معتقدم هرچی خدا بخواد همونه ولی جوون بنظرم باید توی سن مناسب ازدواج کنه، تا به گناه هم نیفته.. البته دوست داشتن هم ملاکه.. حالا میخواستم برام دعا کنین که اگه یه درصد قسمت هم هستیم همه چی سریع تر جور بشه انشاءالله.. میگن دعای بنده در حق بنده میگیره، رو آوردم به شما شاید درست شه همه چی.. پیشاپیش ممنونم از همتون

انشاالله سبزه بخت بشی 

آنجا که راه نیست خدا راه میگشاید ۱۰/۲۴.....من منتظر یه معجزم یه چیزی که خیلی از خدا خواستم به کمک یه راه حل دوست داشتی برای آرزوم یه صلوات بفرست ♥️ 1402/3/7پشت هر تاپیک یک انسان نشسته نه ربات. به قلب و احساسات اون ادم قبل از نظر دادن فکر کنیم و انسانیت رو زیر پا نذاریم...باشعوری اونجاس که تو جمع چیزی نگی که یهو طرف آب بشه بره تو زمین و دلش بشکنه🍃باشعوری اونجاس که یکی ناراحته بغلش کنی سرشو بذاری رو سینت بگی غصه نخور باهم درستش میکنیم 🍃باشعوری یعنی یکی دلش گرفته زمین و زمانو بهم میبافی تا فقط یه لبخند بزنه🍃با شعوری یعنی پز داشته هامونو ب کسی ندیم 🍃باشعوری یعنی داشته های کسی رو مسخره نکنیم شاید اون تنها دلخوشیش باشه🍃باشعور باشیم