2733
2734

من فقط روعن پیک استفاده میکنم، گرونتره اما مطمعنتر و خوش طعم تره

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2740
جدی؟  از کجا مطمعنی ک تراریخته نیس؟  منم ی ساله استفاده میکنم ولی اطلاعات نذارم

والا نه بوی بد میده نه وقتی میخورم حس سنگینی بهم دست میده، باورت بشه ۳ ساله دارم مصرف میکنم اوکیه اوکی هستم، اما تو اوضاع بی روغنی مجبور شرم لادن بخرم، اخه هیچی نبود تو بازار، یعنی از بوی گندش موقع سرخ کردن حالم بهم خورد، اصلا حس میکردم انگار روغن جامده، یعنی انقدر تفاوت با پیک داره، والا من زنگ زدم از سایتش پرسیدم، چون رو روغن خییل حساسم و تجربه خودمم قشنگ حس کردم این یه چیز دیگست

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
من ذرت مازولا میگیرم ولی فکر نکنم هرجا گیر بیاد

مازولا میگن از عربستان میاد،

والا نه بوی بد میده نه وقتی میخورم حس سنگینی بهم دست میده، باورت بشه ۳ ساله دارم مصرف میکنم اوکیه او ...

مرسی عزیزم

من ذرتشو میگیرم شما چی؟ 

تازگی هم شده ۱۳۵

مرسی عزیزم 

خواهش عزیطم البته میدونی تو ایران کلاً ذرت تراریخته هست، چون ما مزرعه ذرت خیلی نداریم، کلیپای یه دکتری هستا راجع به تراریخته میگه ها، تا جایی که میتونی روغن ذرت نخر، البته کارخونه پیک میگه کاراش تراریخته نیست، یه خط درمیون استفاده کن که بدنت عادت نکنه، مثلا یبار کنجد و کانولا، یبار ذرت، اینجوری مصرف کن

2706