2737
2734

من خودم سوختم 

کوچولو بودم ولی جاش نموند هیچکدوم 

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره خودم رفتم تو بخاری بچه بودم 

جاش رو چونم هست 

ولی شما الفا بزن نگران نباش

بیسوادان قرن 21کسانی نیستند که نمیتوانند بخوانند و بنویسند  بلکه کسانی هستند که نمیتوانند اموخته های کهنه را دور بریزند و دوباره بیاموزند  کتاب میخوانمچرا که زندگی مرا بسنده نیست    
2731
2740
عزیزم با چی سوختی؟

پسرم ۸ماهش بود با روروئک رفت سمت بخاری ۵تا انگشت دستش چسبید ب بخاری کامل سوخت جاشم موند با اینکه پماد سوختی زدم بلافاصله‌.

تی تی:شکوفه                                                         غم میونِ دو تا چشمونِ قشنگت؛لونه کرده....شب توو موهای سیاهت؛خونه کرده....دوتا چشمونِ سیاهت؛مثل شب های منه....سیاهی های دو چشمت؛مثل غم های منه....سیدم.
خیلی مونده؟ جرا نرفت پس؟

من هیچ چیزی بهش نزدم 

جاش کوچیکه ولی مشخصه 

این که همیشه چرب باشه و پماد روش باشه خیلی موثره

بیسوادان قرن 21کسانی نیستند که نمیتوانند بخوانند و بنویسند  بلکه کسانی هستند که نمیتوانند اموخته های کهنه را دور بریزند و دوباره بیاموزند  کتاب میخوانمچرا که زندگی مرا بسنده نیست    
پسرم ۸ماهش بود با روروئک رفت سمت بخاری ۵تا انگشت دستش چسبید ب بخاری کامل سوخت جاشم موند با اینکه پما ...

جه پمادی زدی؟

چه مدت زدی؟

پشت دستش بود با کف دستش؟

الان چه مدت گذشته؟

انسانها برای درک و لذت بردن از زیبایی ها آفریده شدن
عزیزم با چی سوختی؟

با بخاری 

یبار با مامانم حموم بودم منو فرستاد بیرون اومدم با کو‌‌‌...ن چسبیدم به بخاری 😂😂😂🤦🏻‍♀️

یبارم بازوم که جفتش خوب شد

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...
2706