2752
2734

همون سهام که اردیبهشت عرضه شد؟

هیچ‌کس‌نفهمیدِ...                                     که‌خداوندهمِ تـــــنـهاییـش‌رافریادزدِ ...                 _قُل‌هُوَاللّهُ‌اَحَدِ⁦⁦♥️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همون سهام که اردیبهشت عرضه شد؟

پالایش (دارا دوم) رو میگه؟؟؟؟

جنسیت:مرد   تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسنگها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم
پالایش (دارا دوم) رو میگه؟؟؟؟

دارا یکم بود فک کنم چون من اردیبهشت خریده بودم دارا یکم بود

هیچ‌کس‌نفهمیدِ...                                     که‌خداوندهمِ تـــــنـهاییـش‌رافریادزدِ ...                 _قُل‌هُوَاللّهُ‌اَحَدِ⁦⁦♥️⁩
دارا یکم بود فک کنم چون من اردیبهشت خریده بودم دارا یکم بود

اره همون چون دارا دوم هنوز نیومده

جنسیت:مرد   تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسنگها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم

استارتر بخواد بفروشه فکر کنم الان ۱۵ درصد تو ضرره

خدا کمکش کرده که قیمت از ۵ تومن رفته به ۸ تومن 

اگه پول رو تو ۵ هزار تومن لازمش میداشت باید با ۵۰ درصد ضرر میفروخت 😐😐😐😐

تو این بورس با مردم بازی شد

استارتر بخواد بفروشه فکر کنم الان ۱۵ درصد تو ضرره خدا کمکش کرده که قیمت از ۵ تومن رفته به ۸ تومن&nb ...

اره خیلیا پولدار شدن و خیلیا ضرر کردن