2733
2739
عنوان

وای بچه ها ماکارونی زنده اس

| مشاهده متن کامل بحث + 73926 بازدید | 1336 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگه منو ینفر توو همون مترو، از طریق نقطه اتصال ب یک منبع اینترنت وصل باشیم چطور میشه اونوقت!!؟ 

بله ای پی نتتون یکی میشه ولی سه تا ای پی داریم یک ای پی دستگاه دو ای پی نت سه ای پی مکان

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶
ماکارونی رو ابکش کردن الا زنده اس😂😂😂

بخدا منم همین فکرو.کردم ..می خواستن بیام ماکارانیشو نحات بدم تا بشه بخوره😁😁😁

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش
2738

نگا نی نی یار همین کاربری خواهر شوهر تگ کردی آخرین تاپیکش نوشته برخورد نی نی یار با این کاربر چ خواهد بود مشخصه ک خودشه و نگران دروغیه ک گفته، میترسه پوستشو بکنین😂😂برای همین تاپیک زده ک بدونه قراره چی سرش بیاد

خودم لغو کاربری زدم
بخدا منم همین فکرو.کردم ..می خواستن بیام ماکارانیشو نحات بدم تا بشه بخوره😁😁😁

اینجوری پیداس ماکارونی هفت خطه مارو باید نجات بدن😂😂😂

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
نی نی یار اینم لغو کردی؟؟ 

نه هر چی میخوایین بهش بگین بعد لغوش میکنم ناراحتتون کرده همینطوری لغوش کنم؟

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶
تو شجاعی من باشم دوست ندارم فحش بشنوم، چیزی نمیگم اینجور وقتا.

ببین دیروزم نگفتم دروغه فقط گفتم باور ندارم چون میدونستم ی عده زودبار میریزن فحش میدن

اون اوایل که عضو شده بودم با دلیل مدرک میگفتم دروغه نمیدونی چه فحشایی میخوردم دیگه کلا این مدل تاپیکا رو نمیخونم و چیزی هم نمیگم بعضیا دوست دارن سرکار باشن و دروغ بشنون

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
ینی این کاربر خواهرشوهرو ماکارونی دوتاشون یکین؟

بله