2737
2739
عنوان

وای بچه ها ماکارونی زنده اس

| مشاهده متن کامل بحث + 73926 بازدید | 1336 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه هیجان انگیز 

بلاخره رسیدم به تاپیک نی نی یار

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜
2731

من از هیچی خبر نداشتم عنوانو دیدم ماکارونی چرا باید زنده باشه😂😂

دل مرنجان،که ز هر دل به خدا راهی هست💛💎میشه یه صلوات بفرستین زودتریه کار خوب واسه شوهرم پیداشه بریم سرزندگیمون🥺خسته شدم😭
زنده اس همین خواهرشوهر خائن خود ماکارونی هست همه جا هم داره میگه من فکر میکنم راست گفته مُرده

ینی این کاربر خواهرشوهرو ماکارونی دوتاشون یکین؟

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤ تیکر کنکورمه😍توروخدا لایک نکنین🙏
نمیشه توو ی مکان باشن؟ اشتراک ای پی ینی یک نفرن؟  چ مرضیه اخه دروغ میگن! ؟

نمیشه که الان شما مثلا تو مترو سایت رو باز کنین یعنی ای پی شما با همه اونایی که تو مترو کاربر سایتن یکی میشه؟ امکانش نیست

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶
2740

دیروز تو تاپیکش کامنت گذاشتم که من این داستانا رو باور ندارم

تو این چندسالی که اینجا عضوم هر تاپبک جنجالی دیدم دروغ بوده

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
نمیشه که الان شما مثلا تو مترو سایت رو باز کنین یعنی ای پی شما با همه اونایی که تو مترو کاربر سایتن ...

اگه منو ینفر توو همون مترو، از طریق نقطه اتصال ب یک منبع اینترنت وصل باشیم چطور میشه اونوقت!!؟ 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊