2733
2734

موهام فره ، از حموم میام خیلب حالت خوبی داره ولی بعدش که خشک میشه باز میشه چی باید به موهام بزنم که حالتش بمونه همون طوری؟ غیر از ژل چون ژل موهامو خیلی چرب و سنگین میکنه 

ترجمه با قیمت مناسب انجام میدم 🎈 تدریس آنلاین زبان انگلیسی و آلمانی🎈

تافت

همه گویند این جمعه بیا اما درنگی کن از اینکه باز عاشورا شود تکرار میترسم! من از اشکی که میریزد ز چشم یار میترسم از آن روزی که مولایم شود بیمار میترسم! همه ماندیم در جهلی شبیه عهد دقیانوس من از خوابیدن مهدی درون غار میترسم!   در بازار شام رقیه چه چیزی دیده است گهواره ی شیرخواره به فروش میرسد چرا؟   خدا‌کند‌کہ‌بہ‌صورت‌ز‌،زیـن‌‌زمیـن‌نخورۍ..کہ‌تیر‌مـاندھ ‌بہ‌چشم ‌ط ‌‌درد‌سر شده‌ است..‌ای برادرِ حسین 🖤در کربلا شکسته شد حرمت حسین 🥀رباب..!😔🖐🏻ڪم‌ڪم‌براۍدلت‌روضـہ‌ایۍبخـوان💔دارند برای گل پسرت نقشه میکشند🖤تو دلمه مادر، راز نهفته همش میترسم سرت از نیزه بیافته😔حسین جان پسرانت همگی نام علی بنهادی ای به فدای دل بابایی تو ... بین این دشت تمام تن او پخش شده هر طرف قطعه ای از پیکر اکبر مانده 🥺خدایا نصیب هیچ غریبی دگر نکن دردی که گیسوان حسن را سفید کرد 💚دل مهدی فاطمه غمگین است🥀 اصلا حسین جنس غمش فرق میکند 🖤 میگم کربلا 😍میگن که راه ها بسته است😢 میگم امام رضا 🥰میگن رواق ها بسته است 😭سلام همه‌ ی زندگیم سلام امام حسین من سلام عزیز فاطمه سلام عشق امام حسن سلام پناه خستگیم سلام رفیق بامرام سلام آقای مهربون سلام دلیل گریه هام  پول عروسیمون شد دارو برای چند تا فرشته ی پروانه ای 🥰🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

روغن نارگیل

يا زعلان يا زعلان❤️خليت قلبي حيران💔ماقلت لك ياحبيبي🪐بطل دلع من زمان🌝.  🎼 نحنا نتيجةماضينا شخصيتنا بكل شي فینا 🌷کان نفسي اهرب من كلامهم 😿 خوفت امشي لياخدوا بالهم💔ولو مشيت هيبان عليا🍃 واخاف لضعفي يبان في عيني 👁️ يا ارض انشقي وابلعيني🌎🖤قبل ما يبان اللي فيا🙂🙃.     🎼لو کان ده حب یاویلی منه🤍لوکان ده ذنبی ماتوب عنه🧚🏻‍♀️لو کان نصیبی اعیش فی جراح 💘حاعیش فی جراح❣️.... 🎼عايشه حالة حب معاك واخدانى🌹 وصعب انها تتكرر تانى💖 وبعيشها لو انت بعيد او قدامی🦋🦋
2738

بایدکلا محصولاتی ک استفاده میکنی از شامپو و ماسک مو و سرم و... مخصوص موی فر باشه. موی فر خیلی مراقبت میخواد خواهر من بیشتر پول  ماهانش خرج موهاش میشه 😑

خدایا بر زبان ما "شکر" را جایگزین "ناله و غرغر" بفرما
بایدکلا محصولاتی ک استفاده میکنی از شامپو و ماسک مو و سرم و... مخصوص موی فر باشه. موی فر خیلی مراقبت ...

پدر منم داره درمیاد همه چی پیدا کردم به جز این یکی

اگه نکنم میگن شلخته ای موهاتو شونه کن 😂😂 در صورتیکه مدلشه و بهش برسمم اینطوری کلی پول و وقت میبره

پدر منم داره درمیاد همه چی پیدا کردم به جز این یکی اگه نکنم میگن شلخته ای موهاتو شونه کن 😂😂 در صو ...

😂 بذا از خواهرم برات بپرسم بعد حموم چی میزنه.

😂 بذا از خواهرم برات بپرسم بعد حموم چی میزنه.

مرسیییی🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خیلی ممنونم🙏🏻🙏🏻🙏🏻

میدونین چ برندی استفاده میکنن و چ محصولاتی؟

خواهر من شامپو لاکمه یه مدت استفاده میکرد ماسک مو کانتو. الانم شامپو سایوس البته اصلش. سرم ogx هم میزنه بعضی وقتا.اینو میدونم شرکت کانتو همه محصولاتش تخصصی مخصوص موی فره

2706