2733
2734

سلام 

لطفا به دادم برسين دخترم تا ٢ ماهگي شير خودمو خورد بعد شير خودم براش كافي نبود اومدم شيشه بدم شيشه رو اصلا نگرفت شير خودمم انقد كم بود خشك شوهر چقدر گرسنه ميموند شيشه نميگرفت فقط تو خواب ميخورد تو بيداري با سرنگ بعد ٤ بار شير خشك و انواع سر شيشه عوض كرديم نتيجه نگرفتيم تا دكتر گف فرني سرلاك بدم اونو باقاشق ميخورد الان يك هفته اس اونم نميخوره دهنشو با تمام قدرت چقت ميكنه بزورم ميدم قورت نميده😕تو رو خدا راه چاره بدين

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وای پس این بچه چرا نمیخوره؟ رفلاکس داره؟ شیر هیپو آلرژی بهش دادین؟

به یاد داشته باش انسانها به میزان حقارتشان توهین میکنند،به میزان فرهنگشان عشق میورزند،و به میزان کمبودهایشان آزارت میدهند
بچه ها میشه اخرین تاپیکمو گزارش بزنید

واقعاااا كه من بازتموم استرس و نياز كمك و راهنمايي به پشتم اين پيام رو ميزارين واقعااا كه با احساس يه مادر بازي ميكنين

2738

لثه اش نمیخاره؟اگه اگه اب از دهنش میاد یعنی میخاد دندون در بیاره و اشتهاش کم میشه

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.

من بچم شیرمو نمیخورد سرپا میزاشتم تو بغلم سینمو بزور میزاشتم رو دهنش تا یکم میک بزنه ولی شیرم سیرش نمیکرد رفتم دکتر گفت رفلاکس داره و دکتر بهم پرهیز غذایی داد

به یاد داشته باش انسانها به میزان حقارتشان توهین میکنند،به میزان فرهنگشان عشق میورزند،و به میزان کمبودهایشان آزارت میدهند
به همه چي اين واكنش رو ميده به همه چي

هی که نخوره گرسنه بمونه واکنش اش بیشتر میشه. ینی ی جوری میشه که از ضعف حالت تهوع میگیره از همه چی

با سرنگ بریز تو دهنش بزورررر بعد نیم ساعت بعد دوباره بده. یه روز قطره قطره هی بریز تو دهنش یکم جون بگیره خودش دیگه دهنش رو باز میکنه

چیزی ک ب ذهن‌من رسید اینه

خودم كلا شير ندارم دخترمم فقططط تو خواب شيشه ميگيره اونم بزوررررر الان تو بيداري حتي با سرنگ و قاشق هم نميخوره  چفت ميكنه هيچ قورتم نميده 

چيكار كنمممم اخه الان ٦ ماهش تموم شد وزنش٧ كيلو

خودم كلا شير ندارم دخترمم فقططط تو خواب شيشه ميگيره اونم بزوررررر الان تو بيداري حتي با سرنگ و قاشق ...

وزنش کم نیست.بچه های من که میخوردن شش ماهگی شش کیلو بودن😁 ولی خب بازم اینکه نمیخوره عذاب اوره برا‌مامان

2706