2733
2739
عنوان

بچه ها شوهرم مشکوکه؟

1031 بازدید | 63 پست

سلام بچه ها شوهرم دیروز ساعت ۱۰ رفت کلینیک عمل داشت کلا خونه نیومد گفت عید شلوغم بعد هرچی زنگ زدم جواب نداد تا ساعت ۶ ۷ بود خودش زنگ زد گفت خیلی خستم و اینا بچه های کلینیکشون عکسشو گذاشته بودن نوشته بودن یه روز شلوغ خسته نباشی دکتر جان. خب بعد من مامانم زنگ زد گفت بیا بریم خونه خالت باهاش تماس گرفتم گفتم برم؟ گفت اره برو فقط برام شام حاضر کن خیلی خستم اومدم خونه بخورم بخوابم. خلاصه با مامانم رفتیم خونه خالم ساعت یه ربع به ده بود برگشتم دیدم خونه نیست بهش زنگ زدم گفت باغم😳شام جوجه گرفتیم اومدیم باغ. گفتم چرا خبر ندادی گفت حالا میام خونه صحبت میکنیم. بچه ها ساعت ۲ونیم بیشتر بود اومد خونه بیدار شدم بهش گفتم کجا بودی و اینا جواب نمیداد بعد داد کشید گفت اه چقدر غر میزنی رفت دوش گرفت خوابید الانم پاشد رفت کلینیک منم بوسید بیدارم کرد گفت ببخشید سرت داد کشیدم. بعد بهش گفتم راستشو بگو دیشب مهمونی قاطی بودین یلحظه جا خورد بعد سریع گفت نه پاشد رفت از عصبانیت خوابم نگرفته.بنظرتون چیکار کنم از کجا بفهمم. اومد خونه باهاش چه برخوردی کنم😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ففط بگو دکتر . اونم بگه جون دکتر😁

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
2728

ی سوال ازت بپرسم بیا پی وی

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت
2738
خسته نباشه واقعا آدم خسته ساعت ۲ شب میره باغ

بذار بیاد شب وقتی بهش چای دادی استراحت کرد ازش بپرس 

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
2706