2737
2734

دنبال کار رنگ اینا نرو 

الان اینا رو مشخص نیست از چی درست میکنن مواد شیمیایی خطرناک دارن ☹️سلامتیتو به خطر ننداز 

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم تو شغل هایی که شما نام بردی که حرفه هستن شما میزان بلدیتت مهمه 

شاید تو جامعه شغل رنگ مو در آمد بیشتری از کیک پز داشته باشه اما شما یا فرد دیگه ای که کیک پزی رو انتخاب می کنید مهارت و پشتکار دارین برای کارتون برای همین کیفیت کارتون بالا هست و مشتری زیادی هم دارین مطمئنا پر در آمد و موفق خواهید بود  

بستگی به علاقه و استعداد شما داره ❤

من مثال کوچیکی زدم اما باز میشه دید که شغل هایی هستن که پر در  آمد هستن اما کسایی که در اون حرفه هستن در آمد مناسبی ندارن به خطر کیفیت کارشون .