2733
2734
عنوان

هماتوم در بارداری

84 بازدید | 9 پست

سلام.من تو هفته۱۱بارداری هستم و ی خونریزی شدید گرفتم ک بااورژانس ب بیمارستان منتقل شدم تو سونوگرافی ک انجام دادن گفتن۲۰۰سی سی خون ازدست دادی ولی جنین قلب داره الان من5 روزه استراحت مطلقم وخونریزیم قطع شده روزی۲بار شیاف پروژسترون استفاده میکنم ۸فروردین سلامت جنین دارم کسی بوده بااین وضعیت جنین سالم باشه؟من کاملا ناامیدم و دکترم گفت احتمال سقط بالاس

خدایا هرچی خیر ته🙂🙂توکلم ب خودته
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوست منم مثل شما بود اونم خداروشکر قطع شد به اونم گفتن احتمال سقط زیاده الان ٣٥ هفته شده نگران نباش بسپار به خدا هیچی مثل فکر مثبت نیست به چیزای خوب فکر کن خود من انقد به زایمان زودرس فکر کردم که تو پنج ماهگی کیسه ابم پاره شد

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤
2731

[QUOTE=181716980][QUOTE=181716699]اره عزیزمن خونریزی تو بارداریم زیاد داشتم الان دارم بچمو ک 6 ماهش ب زر میخابونم&nbs ...[/QUOTE

راستشو بخای یادم نمیاد فک کنم چنددوره 10 روزه مصرف داشتم

خدایا شوهرم و جوجه کوچولومو برام حفظ کن🙃🙃
دوست منم مثل شما بود اونم خداروشکر قطع شد به اونم گفتن احتمال سقط زیاده الان ٣٥ هفته شده نگران نباش ...

الهی عزیزم.منم وقتی اون حجم ازخونو  دیدم کاملا خودمو باختم خدایا امیدم ب خودته

الهی عزیزم.منم وقتی اون حجم ازخونو  دیدم کاملا خودمو باختم خدایا امیدم ب خودته

نگران هیچی نباش عزیزم خدا خودش داده خودشم حفظش میکنه به چیزای خوب فکر کن به اتاق عمل که پشت در خانواده وایسادن نی نی و بغل میکنی

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤
نگران هیچی نباش عزیزم خدا خودش داده خودشم حفظش میکنه به چیزای خوب فکر کن به اتاق عمل که پشت در خانوا ...

وای مرسی از انرژیت من یکسال منتظر بودم خدا خودش ب دلم رحم کنه

2740
وای مرسی از انرژیت من یکسال منتظر بودم خدا خودش ب دلم رحم کنه

باز خداروشکر بارداری عزیزم بعضیا باردارم نمیشن من سقط کرده بودم یه خانمه بعد هفت سال باردار شده بود خارج از رحمی سقط کرد گریه میکرد از خوشحالی اشک میریخت میگفت خدایا شکرت نازا نیستم باردار شدم شماهم خداروشکر کن انشالله خدا نی نی تو حفظ کنه برات صحیح سلامت بغلش کنی من پسر اولم سقط شد خدا یه پسر دیگه بهم داد همیشه خدارو شکر کن بهترینارو بهت میده

من هفته دوازده خونریزی کردم.رفتم سونو ان تی گفت هماتوم دارم ولی خداروشکر یکماه بعدش کلا جذب شد.باید استراحت کنی و استرس نداشته باشی.دکترا چرت و پرت زیاد میگن.فقط امپول فمولایف استفاده کن.دکتر من بهم داد تا زایمانم هر هفته میزدم برای جلوگیری از سقط و زایمان زودرس.