2737
2734
عنوان

اون ماکارونی بود من ته دیگشونم😐

263 بازدید | 25 پست

عاقا اونی ک میگن فوت شدع ماکارونی بود

من قبلا ته دیگ ماکارونی بودم

چرا دارین اشتب میزنین😂

من سالمم 

سرطان مرطان نداریم

ای لاویو نی نی سایت🙂

ته دیگ ماکارونی سابقم😊 ۵ سال واژینیسموس بودم😐 و بالاخره درمان شدم. خوشحال میشم به کسایی ک مشکل منو دارن کمک کنم🙂

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ایشالله تا اخر عمرتم درگیرش نشی نه خودت نه اطرافیانت😍❤

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
2731
تو کیی؟ تو ماکارانیی ؟

ن من ته دیگ ماکارونیم 🤦‍♀️

ته دیگ ماکارونی سابقم😊 ۵ سال واژینیسموس بودم😐 و بالاخره درمان شدم. خوشحال میشم به کسایی ک مشکل منو دارن کمک کنم🙂
2738
ایشالله تا اخر عمرتم درگیرش نشی نه خودت نه اطرافیانت😍❤

فدات مهربون😍😘

توروخداماکارونی فوت شداونکه دوتابچه مریضم داشت؟

اره مثل اینکه خواهرشوهرش تاپیک زد ک ماکارونی فوت شد

الان اون ک میگن فوت شده تویی؟ چقد برات گریه کردمااا😐😐😐😐🥴🥴🥴

ن اون ک فوت شده ماکارونیه😫

من ته دیگ ماکارونیم

من یکی دیگم😫😫😫

الان تو همونی ک میگن زن داداشش براش تاپیک زده و اینا ؟

نه من اون نیسم

تاپیک زدم بگم اشتباه نگیرین😫😫

2706