2737
2739
عنوان

نابغه ها بهتره عکس از فرزندانتون نگزارین روی اینترنت

| مشاهده متن کامل بحث + 867 بازدید | 63 پست
باش فقط قول بده چیز نکنی.....

چیزمو نیاوردم راحت باش😂😂😂😂

❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦قد167😁وزن59🥰😍بعد دوماه ورزش و رژیم از 75ب این وزن رسیدم البته با کمک تاپیک بامداد خمار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودم ترک موتورش نشستم صداشو درنیار    

😂😂😂😂😂😂😂😂😂

❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦قد167😁وزن59🥰😍بعد دوماه ورزش و رژیم از 75ب این وزن رسیدم البته با کمک تاپیک بامداد خمار
2731
باش پس هرچی خدا بخواد😁

😂😂😂😂😂😂😂

من خودم مامور مخفیم.دارم معتادای سایتو جمع میکنم.الان بی سیم میزنم میگم بیان ببرنت ماموریت و خراب نک ...

صداشو در نیاد 

یکم شیره کاوه ناب بمنم بده برم🚶‍♀️

ببخشید که فکر کردم رفیقی..دیگه تکرار نمیشه:)  ..
2738
آخرشو نفهمیدم چیشد

این دیونس آذر جون

خدایا عاقبتمونو بخیر کن🥺🤲.....نظر بده نی نی سایتی عزیز ولی باشعورباش،هرحرفی که از دهنت بیرون بیاد نشونه ادب خانوادگیته...واگه بی ادبی کنی جوابتو نمیدم چون درشان خودم نمی بینم ،(مهربان باش شاید فردایی نباشد)
این دیونس آذر جون

😄😄😄

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2706