2733
2739
عنوان

کیک تولد و کرونا

107 بازدید | 13 پست

دخترم چند روزه بهونه کیک تولد میگیره.  من بهش میگم نمیشه بخاطر کرونا. الان شوهرم بدون اطلاع ما رفته گرفته . چیکار کنم؟ بذارم تا فردا بمونه اگه ویروسی باشه میمیره؟

ما همه چی بیرون میخورم 😂😂

احساس کردم پره ویروسم

درخواست دوستی قبول نمیکنم😊خواهرم برگرد زشته نرو بشین همه تاپیک هارو بخون من ممکنه مشکل دوستم هم اینجا تاپیک بزنم ولی اینجا مال دو نفره واسه اینکه شناسایی نشیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب خیلی وقته که سازمان بهداشت اعلام کرده انتقال ویروس از سطوح خیلی کم و بعیده و خوراکی ها هم جزو سطوحن ما از بیرون وسایل زیاد میگیریم خوراکی هم گرفتیم سالمیم..

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2740

نه هیچی نیست نترس اگر چیزی بود که مغازشون رو از طرف بهداشت میبستن

حقوق میخونم تا جاییکه اطلاعات داشته باشم جواب میدم . وقتی نظر میدم نگاه نمیکنم کاربر خانم هست یا آقا پس سوئ تفاهم نشه لطفا                                                                                        
اره راس میگی ما همه چی میخوریم ساندویچ بستنی کیک....

من اولش سخت میگرفتم تو خونه ماسک میزدم و اصلا بیرون نرفتم و الانم نمیرم مگه ضروری باشه ولی غذا اینا میخورم بعدش ای نمک قرقره میکنم هی چای میخورم😅

درخواست دوستی قبول نمیکنم😊خواهرم برگرد زشته نرو بشین همه تاپیک هارو بخون من ممکنه مشکل دوستم هم اینجا تاپیک بزنم ولی اینجا مال دو نفره واسه اینکه شناسایی نشیم 

منم اصلا نمی خوردم اما خانواده خودم و اقوام رو دیدم که هر روز هر روز کیک و ساندویج می خورن و هیچی هم نمیشه دیگه منم یکی دوبار کیک وساندویج خریدم و خوردیم و خداروشکر چیزی هم نشد.

فقط از هر جا بخرم اول میرم و می بینم که تا چه حد بهداشت رو رعایت می کنن