2733
2734
عنوان

سلام گروه لاغري ميخوامممم

130 بازدید | 10 پست

سلام عليكوم خوبين من ديگه دارم به مرز انفجار ميرسم در حدي كه اب دهنو قورت بدم منفجر ميشم گروه لاغر ندارين منم اد بنماييد🤗با تچكر پيزا كابر قديمي😛🤣

ني ني سايت نيس كه مادر شوهر سايته 😑😑😑😦😦

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم میخام😐😐

حالا انقد خودتو میگیری ماست نشی!!  باتو نیستم بابا:)  باکراشمم ک جلو من خودشو جوری میگیرهـ ک انگار پسر شاهزاده ای چیزیه  بابا د لامصب وا بدههـه                        چرا من کراشم کس دیگس اونوقت آیندمو با یکی دیگه میبینم!/                                  برا جمع آوری اطلاعات و بالا رفتن قدرت دربرابر مشکلات اینجامممم    
2738
اگه پيدا نمودم ريپلاي ميكنم عزيز

میسی😘

حالا انقد خودتو میگیری ماست نشی!!  باتو نیستم بابا:)  باکراشمم ک جلو من خودشو جوری میگیرهـ ک انگار پسر شاهزاده ای چیزیه  بابا د لامصب وا بدههـه                        چرا من کراشم کس دیگس اونوقت آیندمو با یکی دیگه میبینم!/                                  برا جمع آوری اطلاعات و بالا رفتن قدرت دربرابر مشکلات اینجامممم    

سلام عزیزم خوبی من نظرت رو دیدم برا کش سبز  منم با کتوژنیک گرفتم 20 کیلو کم کردم گفتم بهت یادآوری کنم البته یه مدت بدون رژیم هم بستم قشنگ سایزم کم شد ولی وزن کم نکردم ولی دور ران و شکم و باسنت کم شد