2733
2739

من مدتیه اقدامم

اما هر ماه بی نتیجه

تو رو خدا تو این سپیده ی صبح و وقت نماز، برام دعا کنید این ماه دامنم سبز بشه💚

ماما ام .پیج اینستاگرامم midwifery.motahare

انشالله🙏🙏

نهنگ یونس را نخورد....کارد اسماعیل را نکشت....آتش ابراهیم را نسوزاند....دریا موسی را غرق نکرد....آری اگر او بخواهد همه چیز ممکن است....ناامیدنباش❤ کار درست رو خدا میکنه که با هیشکی حرف نمیزنه🥀.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امروزم ولادت امام حسینه

انشالله دل ما اقدامیها رو شاد کنه و سال جدید یه بچه ی سالم تو بغلمون باشه🤲♥️💚

2731
امروزم ولادت امام حسینه انشالله دل ما اقدامیها رو شاد کنه و سال جدید یه بچه ی سالم تو بغلمون ب ...

انشالله.....مگه چند ساله ازدواج کردی?

نهنگ یونس را نخورد....کارد اسماعیل را نکشت....آتش ابراهیم را نسوزاند....دریا موسی را غرق نکرد....آری اگر او بخواهد همه چیز ممکن است....ناامیدنباش❤ کار درست رو خدا میکنه که با هیشکی حرف نمیزنه🥀.
انشالله.....مگه چند ساله ازدواج کردی?

یه دختر دارم

ماما ام

همش نوزادا جلوی چشمامن و عاشق نوزادم

اولی رو هم به خواست امام رضا باردار شدم

حدود یه ساله اقدامم

انشالله

هی تویی ک داری اینو میخونی من از ته دلم دوسِت دارم و خوشحالم ک باهات تو یه زمان زندگی میکنم... فکرشو بکن ممکنه منو تو یه جای این دنیا جای پای همدیگه قدم برداشته باشیم.یا اتفاقی همو دیده باشیم.ب لباس هم یا صورت هم خیره شده باشیم .شاید والدینمون دوست بودن یا بچه هامون دوست بشن....میبینی چقد حس خوبیه اینکه کنار هم زندگی میکنیم؟ ما باهم جمعیت دنیا رو تشکیل دادیم...من عاشق زندگی و دنیا هستم...عاشق توییم ک اینو میخونی...💜 لبخند از ته دلت آرزوی قلبیِ منه.💜..مراقب خوبیای دنیا باشیم باهم... 🦄
2738
یه دختر دارم ماما ام همش نوزادا جلوی چشمامن و عاشق نوزادم اولی رو هم به خواست امام رضا باردا ...

انشالله امام رضا ع خودش ی پسر کاکل زری بهت میبخشه امیدت بخدا باشه بسپار بخودش 

انشالله امام رضا ع خودش ی پسر کاکل زری بهت میبخشه امیدت بخدا باشه بسپار بخودش 

چقدر پستتون بهم آرامش داد

انشالله هر آرزویی داری به خواست و صلاح‌خداوند، برآورده بشه🤲🌹

امروزم ولادت امام حسینه انشالله دل ما اقدامیها رو شاد کنه و سال جدید یه بچه ی سالم تو بغلمون ب ...

ان شاا... 🙏🏻 براتون صلوات فرستادم

میشه لطفا برای تاپیک آخر منم دعا کنی 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲

ان شاءالله سال دیگه این موقع نی نی سالم و صالح رو بغل میکنی

واسه منم دعا کتید بچم سالم و صالح و بعد 9 ماه بغل کنم

سابقه زایمان زودرس دارم

میشه واسه رسیدن به خواسته هام یه صلوات بفرستی
چقدر پستتون بهم آرامش داد انشالله هر آرزویی داری به خواست و صلاح‌خداوند، برآورده بشه🤲🌹

فداااات ممنون عزیزم. ...هر چی خیره پیش میاد❤❤