2733
2734
عنوان

چرا بهشتیان را به سوی بهشت میکشانند؟

| مشاهده متن کامل بحث + 392 بازدید | 20 پست
سلام ببخشید تو امضاتون نوشتید که میشه از استاد برنامه شخصی بگیری چطوری میشه؟

بله عزیزم.

باید به ادمین کانالشون بگید تا راهنماییتون کنند.😊

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
الیته من کسی نیستم ،که بخوام در این موارد نظر بدم. اما روایت خوندم که بیماران خودتون رو با صدقه درم ...

عزیزم اینقدر دل من شکسته اینقدر خانواده ام نسبت به من بیخیالن اینقدر به من زخم زبون میزنن هیچی نمیگم میام خونه مون گریه میکنم بد اخلاق میشم من هیچ وقت از بچگی هیچی نفهمیدم بدترین روزای عمرم بود همش زجر کشیدم همه کتکم میزدن همه خواهر برادرام من خیلی بچه بودم همشون ازم بزرگترن خیلی زیاد الانم همشون اذییتم میکنن بهم زخم زبون میزنن حسادت میکنن برادرام بهم میگن چرا شوهرت و دوست داری چرا وقتی ازش بد میگیم ناراحت میشی وقتی شوهرم خوبه مرض دارم باشما بشینم بد بگم خیلی دلم پره خواهر خیلی غصه میخورم دارم خودم واز بین میبرم...برام دعا کن عزیزم انشاالله دعای شما مستجات بشه در حقم

ياعلي والذی بعثنی بالحق نبیا واصطفانی بالرسالة نجیا ماذکرخبرناهذا فی محفل من محافل أهل الأرض و فيه جمع من شيعتنا ومحبينا وفيهم مهموم الا وفرج الله همه ولامغموم الاوكشف الله غمه و لا طالب حاجة الا وقضی الله حاجته فقال علی اذا والله فزنا وسعدوافی دنیا والاخرة ورب الكعبة
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم اینقدر دل من شکسته اینقدر خانواده ام نسبت به من بیخیالن اینقدر به من زخم زبون میزنن هیچی نمیگم ...

عزیزم حتما موضوع: رشد و قدرت در سایه ی سختی ها رو از کانال استاد شجاعی گوش کن. 

همین طور موضوع: موانع استجابت دعا 

این از بزرگترین کمکهایی هست که میشه به خودت بکنی😊

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
عزیزم حتما موضوع: رشد و قدرت در سایه ی سختی ها رو از کانال استاد شجاعی گوش کن.  همین طور موضوع ...

خیلی ممنون عزیزم

ياعلي والذی بعثنی بالحق نبیا واصطفانی بالرسالة نجیا ماذکرخبرناهذا فی محفل من محافل أهل الأرض و فيه جمع من شيعتنا ومحبينا وفيهم مهموم الا وفرج الله همه ولامغموم الاوكشف الله غمه و لا طالب حاجة الا وقضی الله حاجته فقال علی اذا والله فزنا وسعدوافی دنیا والاخرة ورب الكعبة
2731
عزیزم‌میشه درخواست دوستیمو قبول کنی؟

بله حتما گلم