2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
حرام🤔

اره مگه اسپرم یک نفر دیگه نیست؟ خب بچه هم متعلق به شوهر اون زن نیست دیگه درسته ؟یا من برداشت اشتباه کردم؟

انت نار و انا شمعه/ وادری ماطفیک دمعه/خاف تحرگنی حبیبی وننتهی بلایصوت😔
اره مگه اسپرم یک نفر دیگه نیست؟ خب بچه هم متعلق به شوهر اون زن نیست دیگه درسته ؟یا من برداشت اشتباه ...

بله درست نوشتین ولی مگه چهارتا کلمه عربی چه گفتن چه نقشی میتونه داشته باشه تهش یدونه سلوله چه فعل حرامی رخ داده

بله درست نوشتین ولی مگه چهارتا کلمه عربی چه گفتن چه نقشی میتونه داشته باشه تهش یدونه سلوله چه فعل حر ...

بحث زن و شوهریه نه چهارتا کلمه عربی. بحث هم خونی و پدر و فرزند هست و خیلی چیزای دیگه. من عالم دین نیستم نمیدونم از نظر دینی چطوریه فتواش. من فقط این بانک اسپرم رو توی کشورهای خارجی دیدم که هست

2740
بحث زن و شوهریه نه چهارتا کلمه عربی. بحث هم خونی و پدر و فرزند هست و خیلی چیزای دیگه. من عالم دین نی ...

بحث زن و شوهری نیست اینم مثل خیلی از مشکلاتیه که آدما دارن خیلیا تخمک اهدایی میگیرن خب چون مشکل دارن خیلیا کبد و کلیه میگیرن میشه به یه دید دیگه به مسائل نگاه کرد فقط به عنوان یه نقص

پس راه حل چیه؟

نمیدونم چی بگم . فرزند خونده چرا نمیگیرین.؟ یا اگر بچه برای شما خیلی مهمه طلاق هم میتونه راه حل باشه.البته سخته این یکی.

بحث زن و شوهری نیست اینم مثل خیلی از مشکلاتیه که آدما دارن خیلیا تخمک اهدایی میگیرن خب چون مشکل دارن ...

تخمک اهدایی هم همونه دیگه فرقی نداره. حالا مثلا رحم اجاره ای مشکلی نداره.

خب او اعضا اهداشون فرق داره کلا با این موضوع چون اینجا قراره یک انسان متولد بشه

نمیدونم چی بگم . فرزند خونده چرا نمیگیرین.؟ یا اگر بچه برای شما خیلی مهمه طلاق هم میتونه راه حل باشه ...

اسپرم اهدایی حداقل نصف ژنتیکش مال خودمونه ازش مطمینم که موردی نداره ولی فرزند خونده که اصلا مشخص نیست بعد چندان پروسه راحتی هم نداره فرزندخوندگی. حیف زندگی مشترک نیست که بخاطر بچه از بین بره قراره با وجود یه بچه شیرین تر بشه

تخمک اهدایی هم همونه دیگه فرقی نداره. حالا مثلا رحم اجاره ای مشکلی نداره. خب او اعضا اهداشون فرق دا ...

جامعه نسبت به تخمک اهدایی مشکلی نداره ولی برای اسپرم گارد گرفته میبینین که هر جایی انجام نمیدن

اسپرم اهدایی حداقل نصف ژنتیکش مال خودمونه ازش مطمینم که موردی نداره ولی فرزند خونده که اصلا مشخص نیس ...

اره نصفش که مال خودتونه. میگم من از لحاظ دینی گفتم اشکال داره انگار اینکار . نشنیده بودم توی ایران مجاز باشه این کار.🤔

اره نصفش که مال خودتونه. میگم من از لحاظ دینی گفتم اشکال داره انگار اینکار . نشنیده بودم توی ایران م ...

توی ایران مجاز هست من تا حالا سه بار انجام دادم البته اصفهان

2706