2733
2739
عنوان

دخترم بالا میاره

2293 بازدید | 23 پست

از ساعت ۴ صبح بیدار شده دل درد شدید داشت بعد که ۷ صبح چند دفه بالا اورد بردمش دکتر امپول زده ولی هنوزم بالا میاره هیچی نمیتونه بخوره ولی تب نداره چیکار کنم 😢😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یه سوپ درست کن جلو استفراغ نگیر بهش خنکی بده بعد که آذوم شد سوپ بده.بچه منم دو روزه بالا میاره

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
پسرم دیشب بالا اورد و تب داشت الان خوبه خداروشکر

مریضی اومده آخه پسر منم بالا میاره تب داره

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
2740
۶ سالشه  

دقیقا بچه منم ماه گذشته اینجوری شد بردم دکتر گفت ویروسه دارو داد  باز هفته بعدش اینجوری شد دوباره بردم دکتر گفتن از التهاب گوشه.

انتی بیوتیکو کلی دارو داد هنوزم استرس دارم 

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
یه سوپ درست کن جلو استفراغ نگیر بهش خنکی بده بعد که آذوم شد سوپ بده.بچه منم دو روزه بالا میاره

کلن سوپ میخوره بالا میاره الانم که حالش بده دیوونه شدم چقد بده ادم بچش مریض باشه وسط خونه تکونی 🤦‍♀️😢😢

انقدر از بالا اوردن وتب میترسم بخدا تا صبح استرس دارم چند بار چکش میکنم 

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
یا خدا 🥺🥺🥺🥺🥺 چند وقتشه پسر شما

شونزده ماهشه همش یبوست بود مقعدش زخم شده خونریزی میکنه.امروز اگه بالا بیاره میشه روز سوم استفذاغ خلطی داره تا صبح خیس عرقه

انقدر از بالا اوردن وتب میترسم بخدا تا صبح استرس دارم چند بار چکش میکنم 

اره منم یبار دختر بزرگم تشنج کرد وسط خیابون غش کرد ازون موقع تا اوق میزنن میبرم دکتر خود درمانی نمیکنم