2737
2739
عنوان

آخه چرا ؟😢😢😢

86 بازدید | 22 پست

من دفتر وکالت کار میکنم یه مرد دیروز اومد برای کارهای طلاق دادن زنش دلیل طلاقو پرسیدیم گفتش خدا بعد 3 سال بهمون بچه داد ولی زنم بعد سونو وقتی فهمید بچه دختر هستش بی خبر رفت سقطش کرد مگه فقط بچه اون بود میگفت همه مهریشو میدم فقط نمیتونم قاتل بچمو ببینم .

از دیشب نخابیدم همش تو فکرشم خدا لعنت کنه این زنو .😢😢😢😭😭

عشقم جونم زندگیم وکاااااالت آرزمه خانم وکیل شم روزی که خبر قبولیمو بشنوم تولد دوباره منه خیلیییییی زحمت میکشم برای آرزوم 

همیشه از مردای پسر پرست گفتیم اینم زن پسر پرست دختر ستیز💔😐

با افتخار تتلیتی✌ توک با همه ب جز من مهربونی ی کمم منو نوازش کن💔  تو ک اروم جونی ی کم تو بغلت این تن خسته رو خابش کن تو ک بخای میتونی ....                                    مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله ی جون منی.   آرومه قلبم با تو انگار تو عزیزم خلسه یه روح منی💕جهنم خالیست،شیاطین همین جا روی زمین اند🔥😏😑من و تو باهم فرق داریم 😜 تو دنبال یه تیکه از کیکی 🍰 من دنبال دستور پخت شم😏🙈ن دوست دارم... ن ازت بدم میاد... میانگین که بگیری می بینی مهم نیستی :")
همیشه از مردای پسر پرست گفتیم اینم زن پسر پرست دختر ستیز💔😐

اتفاقا همیشه زنا تو این قضیه بدترن

عشقم جونم زندگیم وکاااااالت آرزمه خانم وکیل شم روزی که خبر قبولیمو بشنوم تولد دوباره منه خیلیییییی زحمت میکشم برای آرزوم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نتیجه میگیریم همش تقصیر مردا نیست که این دوتا جنس با هم برابر نیستن خودمونم مقصریم‌

خدا جوابشو بده.فرشته معصومو الکی الکی کشت

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2728
کار خوبی کرده زنه

چرااااااااا؟؟؟؟!!!!!!!

نتیجه میگیریم همش تقصیر مردا نیست که این دوتا جنس با هم برابر نیستن خودمونم مقصریم‌ خدا جوابشو بد ...

اتفاقا بیشتر تقصیر زناست

2738
بدم میاااااد از ادمای اینجوری مگه دختر چشه؟

دلم واسه شوهرش سوخت.

امان از زنای بی فکر

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
بدم میاااااد از ادمای اینجوری مگه دختر چشه؟

جالب اینجاست بیشترم زنا اصرار دارن به این قضیه الانم تا کامنتا یکی گفت زنه کار خوبی کرده

دلم واسه شوهرش سوخت. امان از زنای بی فکر

وای مثل ابر بهار گریه میکرد تا حالا گریه یه مرد اینجوری ندیده بودم صاحب کار من که وکیل جدی هستش پا به پاش اشک ریخت 

چرااااااااا؟؟؟؟!!!!!!!

که چی بشه یه بدبخت دیگه بیاد هم جنس خودمون رو زمین که مدام اذیتش کنن بشینن بالا سرش از بالا بهش نگاه کنن همش بژنن تو سرش نتونه تو جامعه تنها ساعت 7 شب بره بیرون نتونه تو خیابون بدون ترس از این که دارن بدنشو دید میزنن راه بره لخرش چی بشه بندازنش خونه شوهر روزا اون به سرش بده تن و بدنش بلرزه مادر شوهر خواهر شوهر ول کنین بابا 

وای مثل ابر بهار گریه میکرد تا حالا گریه یه مرد اینجوری ندیده بودم صاحب کار من که وکیل جدی هستش پا ب ...

خدا جواب دل شکسته شو بالاخره یه جایی میده💔

خدایا حال منم بد شد.اون بچه که سقط شد و تموم شد.مرده الان باید کلی ناراحتی بکشه تا فراموش کنه

وااااا ادم بچه ی خودشو سقط کنه اونم بخاطر این که دختره .بنظر شما کارش درسته؟؟؟

نه این که بدون اجازه شوهرش بچه رو انداخته بده مرده می خواسته دیگه بچه رو جوری میگی بچه خودشو انگار واسه اون مهمه خیلیا از رو غریزه مادر میشن واگر نه حسی ندارن به بچه 

2706