2733
2734
عنوان

نظریه رمزی درست تر هست یا نظریه ناب

252 بازدید | 10 پست

بچه ها برای تعیین جنسیت کدوم دقیق تره اگر هر کدوم جواب متفاوتی داشته باشه 

شما کدومو امتحان کردید درست بوده یا کدوم اشتباه بوده برای شما

چی هست اینا

کاش هرکدوم ی توضیح میدادی

هیچوقت ب شوهرت نگو 'عزیزم تو خیلی خوبی همه مردا اینروزا مشغول خیانتن ولی تو هیچوقت بمن خیانت نکردی' با اینحرفت باعث میشی تصورکنه درحقت لطف کرده.. درحالی ک وفاداری اولین وظیفه دوطرفه.. اینجوری بهونه دستش دادی ک تا ازچیزی ناراضی بود باخودش بگه خب منم مشکل دارم پس مث باقی مردا باخیانت حلش میکنم.. انتقادپذیرم ولی لطفا اسم نظرات و سلایق شخصیت رو انتقاد نذار گل من. اینجا یه سایته با هزاران کاربر.. هرکی نظر و اعتقاد خودشو داره.. قرارنیس همه حرف دل تورو بزنن.. پس قبل ورودت ب مجازی اصولش رو یاد بگیر...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نظریه رمزی،.  از سونو6تا 8 هفتگی جنسیت رو حدس میزنه  نظریه ناب از سونو ان تی جنسیت حدس ...

وا  ۶ تا ۸ هفته ک اصن قابل تشخیص نیس..  حتی بنظرم علایم هم اونقدری واضح نشده هنوز ک بشه تشخیص داد

هیچوقت ب شوهرت نگو 'عزیزم تو خیلی خوبی همه مردا اینروزا مشغول خیانتن ولی تو هیچوقت بمن خیانت نکردی' با اینحرفت باعث میشی تصورکنه درحقت لطف کرده.. درحالی ک وفاداری اولین وظیفه دوطرفه.. اینجوری بهونه دستش دادی ک تا ازچیزی ناراضی بود باخودش بگه خب منم مشکل دارم پس مث باقی مردا باخیانت حلش میکنم.. انتقادپذیرم ولی لطفا اسم نظرات و سلایق شخصیت رو انتقاد نذار گل من. اینجا یه سایته با هزاران کاربر.. هرکی نظر و اعتقاد خودشو داره.. قرارنیس همه حرف دل تورو بزنن.. پس قبل ورودت ب مجازی اصولش رو یاد بگیر...
هیچ کدوم علایمتو بگو  

علائم که خیلی خطا داره 

خودم نیستم خواهرمه

خیلی گرمش میشه البته همیشه گرمایی بوذ الان بدتر 

از آب بخصوص چای متنفره

حالت تهوع دوهفته اینا داشت و تموم شد 

کمر درد داره 

صورتش لاغر تر شده

علائم که خیلی خطا داره  خودم نیستم خواهرمه خیلی گرمش میشه البته همیشه گرمایی بوذ الان بدتر ...

احتمالا پسره 

باردار نیستم تیکر کاهش وزنمه ،وزن شروع ۷۵،وزن ۶ ماه دیگه ۵۵
2740
وا  ۶ تا ۸ هفته ک اصن قابل تشخیص نیس..  حتی بنظرم علایم هم اونقدری واضح نشده هنوز ک بشه تش ...

یه مقاله خارجی هست از قرار گرفتن جنین در کیسه اب، میشه حدس زد خوب هم جواب داده