2733
2734
عنوان

واقعا براتون متاسفم😏😏😏

1464 بازدید | 101 پست

چرا فکر می کنید که یه خانم دکتر نمی توانه عضو سایت بشه 

ازم هزارتا سوال پرسیدید من نمی توانم جواب همشون و بدم دلیلش این نیست که دروغ می گم و دکتر نیستم 

واقعا براتون متاسفم که قضاوت بی  جا می کنید😏😏

الان اگر هم بیای تو سایت بگی فوق دیپلم دارم  مسخرت می کنن و می گویند  دروغ می گی 

توجه کنید این سایت فقط مخصوص بانوان باردار و مادر ها نیست بلکه سایت عمومی هست که تمامی بانوان حق عضویت دارند 

😊هر سوال پزشکی دارید بپرسید حتما جواب می دهم😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من شما رو میشناسم 

دروغ هم نمیگی 

پزشکی 

شما و صنم هر دو پزشکی

حالا چیه مگه

💜 اِرحَم تُرحَم{ رحم کن،تا به تو رحم شود }💜❤ دانشجوی روانشناسی دانشگاه علامه طباطبایی❤💛مربی بدنسازی💛💚با احترام هیچ درخواست دوستی رو قبول نمیکنم💚

خب حالا.اینجا همه جور آدمی هست.به دل نگیر.اینا هم دست خودشون نیست.از بس دروغ دیدن و شنیدن به زمین و زمان شک دارن

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2740

من با شما اشنایی ندارم ولی الان  هرکس از ننش قهر کرده    وسن کم  متاهل شده میگه دانشجوی   پزشکیم😐

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم

اسمتتت چقدر اشنااس

يباار ينفر ب اسم دخي شيرازي دااشت به قووميت هاا توهين هاي زشت ميكرد 

فقط يادم نيست تو بوودي يا اسمش انگليسي بود

اعتراف كن خودت بوودي؟؟🙄🙄

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
خب حالا.اینجا همه جور آدمی هست.به دل نگیر.اینا هم دست خودشون نیست.از بس دروغ دیدن و شنیدن به زمین و ...

اره والا

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم