2733
2739
عنوان

چپ شدن چشم دختر دو سال و نیم

791 بازدید | 36 پست

سلام دوستان.دخترم چند روزه هر از گاهی البته ب ندرت چشمش چپ میشه .این اتفاق بیشتر شبا میوفته .میخوام بعد تعطیلات نوروز  ببرم چشم پزشکی .اگر کسی اطلاعاتی در این مورد داره بهم بگه ممنون میشم چون خیلی نگرانم .لطفا تجربه هاتونو بهم بگید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودش چپ نگاه نمیکنه ؟

چون بچه ها اگه دقت کنی موقعی که دارم میچرخن ( میرقصن ) ، خودشون چشمشونو چپ میکن

بهتره برای اینکه خیالت راحت شه ببری چشم پزشک

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
2728
2738
خودش چپ نگاه نمیکنه ؟ چون بچه ها اگه دقت کنی موقعی که دارم میچرخن ( میرقصن ) ، خودشون چشمشونو چپ می ...

یکی دو بار حس کردم نوک بینیشو نگاه میکنه ولی ی بارم برای امتحان کردن خودم  داشت حرکت دستمو نگاهه میکرد چپ شد

یکی دو بار حس کردم نوک بینیشو نگاه میکنه ولی ی بارم برای امتحان کردن خودم  داشت حرکت دستمو نگاه ...

من فکر نمیکنم چیز خاصی باشه ولی بهتره چشم پزشک چشمشو نگاه کنه 

حتما ببر

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
تلویزیون یا گوشی زیاد میبینه؟

اره ولی الان دوروزه قدغن کردم حتی خودمون نمیبینیم به نظر باباش که میگه دیگه نمیکنه ولی امروز خودم برای امتحان گفتم دستمو نگاه کن حرکت دادم هی یهو چپ شد