2737
2739
عنوان

اینا علائم زایمانه؟

134 بازدید | 13 پست

بچه هاااا

من الان ۳۸هفته و ۴روزم

من تاریخ طبیعیم ۵فروردینه.دکتر برام ۳فروزدین نوبت سز زده.

دیشب معاینم کرد،قبلش هیچ علائمی نداشتم،اما امروز وقتی راه میرم لگن و کشاله رانم درد میکنه،و یه درد پریودی خفیف دارم که قطع نمیشه.

نکنه با معاینه،زایمانو بهم القا کرده؟😞شما هم قبل زایمان این علائمو داشتین؟یا این علائم تو این هفته طبیعیه

خیلیی نگرانم،چون یک هفته دیگه تا تاریخ سز مونده و دکترمم این هفته نیستش😥

چیکار کنم که دهانه رحم بسته بمونه یا کیسه اب نترکه که تا هفته اینده به دنیا بیاد؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ن علائم زایمان نیست

وقتی درد شدید پریودی گرفتی و این درد در بازه های زمانی مرتب هی تکرار شد و فاصله بین دردا کمو کمتر شد اون درد زایمانه وگرنه کاذبه

برای کارمندشدنم صلوات میفرستی.الهی ب هرچی میخوای برسی..اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم

منم اونجوری بودم فکر میکردم الانه که بچه دنیا بیاد اما هیچی نشد ۴فروردین قرار بود سزارینم کنه که نشو مسافرت رفته بود ۱۱ فروردین اومد سزارینم کرد دکترم

لطفا اگه امکانش هست برا شادی روح بابا و داداشم یه صلوات بفرستین

درد زایمان میگیره ول میکنه با فواصل از زیاد تا کم 

یعنی آخراش فاصله بین دردها کم میشه 

فعلا استراحت کن کار سنگین نکن 

پیاده روی و پله نرو

حواست هم به ترشحات و زمان و شدت دردها باشه. 

نور خواهی مستعد نور شو.... 
2740
اگه دردهرچند دقیقه میگیره ول میکنه و هر سری شدیدتر میشه بله درد زایمانه

نه

مداومه و از دیشب تا الان باهامه

دراز که بکشم بیشتر حس میکنم

اما وقتی راه میرم یا میشینم،کمتر حس میکنم

این طبیعیه؟یا نشون میده این چند روز دردای اصلیم شروع بشه

میخواست ببینه شرایطم چطوره این هفته سز کنه یا هفته اینده،که اخر اسفندی نشه

کم مونده بگو مامانی عجله نکن کم مونده ۱۴۰۰ بشه 

لطفا اگه امکانش هست برا شادی روح بابا و داداشم یه صلوات بفرستین
نه مداومه و از دیشب تا الان باهامه دراز که بکشم بیشتر حس میکنم اما وقتی راه میرم یا میشینم،کمتر ح ...

درد اصلیت همون روز زایمان میگیره چون نزدیک زایمانی بون داره خودشو اماده میکنه بخاطر اونه درد داری استراحت کن اما حس کردی بیشتر میشه حتما برو دکتر 

زندگیم دخترانم و همسر عزیزم😍

اگه درد  زایمان باشه تا فردا شدید تر میشه ولی شاید بخاطر معاینه باشه

❣❣دوتا مرد تو زندگیمه که از هرچیزی برام ارزشمندترن❣❣شوهری که نیمه زندگیم را کامل کرد 💑و پسری که تمام زندگیمه👨‍👩‍👦 دوستتون دارم جلتنمن های عزیزم😎👑🤍گرپدرتاج سراست👨‍💼 سلطان غم ها مادرست🧕 مادرشوهر و پدرشوهرمم رو خیلی دوست دارم🥰خدایا تو دلیم رو به تو سپردم👶🤍🦋🤍🦋🤍🦋🤍🦋🤍 امام رضا عاااشقتم💚💚