2737
2739
عنوان

دست بزن کودک ۲ ساله

211 بازدید | 13 پست

سلام پسره من دقیقا ۲ ساله دست بزن داره اونجوری که بگید خیلی بچه شیطونیه نه نیست هم شیطونی میکنه هم به موقعش میشینه کارتون میبینه ، خوابشم منظمه ، ولی گاهی اوقات یهو میزنه مثلا من خودم گاهی حس میکنم فک‌میکنه بازیه  چون مثلا با کلش میزنه بعد میخنده فکر میکنخ بازی کرده من همش تذکر میدم بهش اگر جایی هم برم خیلی مواظبم معمولا انقدر مواظبشم جایی میرم معمولا کسیو نمیزنه ولی خب من خیلی مواظبم به نظرتون درست میشه عقلش در میاد ؟؟؟؟

خدایا شکرت ❤لطفا یه صلوات برا سلامتی نی نیم بفرستید ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از بچه کتک خور که بهتره 

برای زندگی من😔  و زندگی خودت و آخرتت  لطفا ۵ تا صلوات بده خوشگل جونم  😌😜😛،  مرسی ... بعد برو پایین ...                                                                                            😍😍😘منو تو تاپیک های دعوا و عکس تگ کنید بازم مرسی 😍😍😂😂                                                                          اگه میخوای به محیط زیست کمک کنی به من درخواست دوستی بده قربونت 😍😍😍😘😘        در زمینه مشکلات گیاهان آپارتمانی و تکثیرشون هم میتونم (( تا حد توانم )) کمک کنم😍😍😝😝😝🤗😇
2728

پسره‌منم دو سال و ۵ماهشه میزنه مارو

خصوصا برادر بزرگتر شو

هممون ازش میترسیم 

برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن 
2740

منم همین مشکلو دارم همش هم به خاطر این کارتون بن تن هستش خدا ازشون نگذره با این کارتونای خشنشون هرچی اون تو میبینه رو من میخواد پیاده کنه باید همش بهش بگی درست نیست زدن ما همدیگه رو نمیزنیم یا مثلا دستتو صورتتو الکی بگیر خیلی زیاد ابراز درد کنی بیاد طرفت نازت کنه بگه ببخشید الان بوست میکنم خوب بشی

اینجوری میفهمه درد داره و نباید بزنه

من کارتون بن تن رو کلا حذف کردم

زندگی ذره ی کاهیست که کوهش کردیم
عقلش درمیاد؟! مگه میوه ست😅

😂😂😂😂والا مردا ۴۰ سالگی عقلشون در میاد من تا ۴۰ سالگی باید صبر کنم یا زودتر در میاد 😂😂😂😂😂😂

پسره‌منم دو سال و ۵ماهشه میزنه مارو خصوصا برادر بزرگتر شو هممون ازش میترسیم 

وای خدا امان از بچه ها تا بزرگ بشن ما پیر میشیم 

😂😂😂😂والا مردا ۴۰ سالگی عقلشون در میاد من تا ۴۰ سالگی باید صبر کنم یا زودتر در میاد 😂😂😂😂😂😂

زودتر درمیاد😂

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش