2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
@شوکا۶۷   ببخشید دوست جون میشه راهنماییم کنی؟ باتچکر

دکو کرم مو رو نهایتا به پایه ۷ میرسونه ، پس برای رنگ روی پایه ۷ دکلره ، میتونی از رنگ هایی با پایه ۶ و اکسیدان یک استفاده کنی

من خودم برای دوام بیشتر رنگ روی دکلره ، رنگساژ نمیکنم ، رنگ میکنم

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   
دکو کرم مو رو نهایتا به پایه ۷ میرسونه ، پس برای رنگ روی پایه ۷ دکلره ، میتونی از رنگ هایی با پایه ۶ ...

ممنون ببخشید هی تگت میکنم اگه اذیت میشی مزاحم نشم. 

رنگ موی من خودش ده زیتونی و نه دودی بود امتحان کردم ی قهوه ای خوب داد تو طیف 6...دکوکرم بزنم بعد این ترکیب خیلی نارنجی میمونه و بدرنگ میشه؟ اخه فقطم یکبار میخوام دکو بزارم نمیشورم دوباره بزارم... 

ممنون ببخشید هی تگت میکنم اگه اذیت میشی مزاحم نشم.  رنگ موی من خودش ده زیتونی و نه دودی بود ام ...

نه عزیزم این چه حرفیه راحت باش

همین دکو کرم رو بذار، حرارت بده و یکم روی دوتا دستت مو رو اهسته و اروم ماساژ بده

حدود ۴۵ دقیقه صبر کن و هر ده دقیقه مشما رو بردار و همینطور که گفتم اهسته ماساژ بده بعد مشما بذار و کمی حرارت بده

بعد که شستی اب موهاتو بگیر و ترکیب رنگت رو درست کن

دودی زیتوتی قشنگ میشه خیلی

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   

اگه بتونی ارایشگاه بری که عالیه

اگه شرایطش رو نداری، بهتره کسی برات انجام بده عزیزم

خیلی مراقب باش

دکلره کار هرکسی نیست و احتیاط کن زیاد

اگه بتونی ارایشگاه بری که عالیه اگه شرایطش رو نداری، بهتره کسی برات انجام بده عزیزم خیلی مراقب باش ...

میدونی با احترام ب شما برا رنگ مو ارایشگاه زیاد رفتم از گرون بالاشهر تا محلی با تجربه. هیچوقت از رنگ موهام راضی نبودم یعنی اصلا و ابدا موهام تغییر نمیکنه جون دیر رنگ باز میکنه گفتم حالا ک اینجوره ی بار خودم امتحان کنم تهش اینه همونجوری عین اونا میشه هیچ فرقی نمیکنم... یا موهام میسوزه... 🙄(ن ایشالا) ولی یاد میگیرم قلقل موهام میاد دستم... بعدم ی بیماری روانی دارم ک باید اینجور کارا رو یاد داشته باشم بعد اگه خواستم برم ارایشگاه..