2733
2739
عنوان

دندان درد

634 بازدید | 8 پست
سلام من کاربر جدید سایت هستم حدودا شش هفته هستم به تازگی یکی از دندونهام درد می کنه قبل از بارداری به دندانپزشک مراجعه کردم ولی انگار این دندونم را خوب درست نکرده لطفا اگر کسی تجربه ای در این زمینه داره راهنماییم کنه ممنون
سپاس عزی خوش اومدی و بارداریت مبارکه عزیزم. د رحال حاضر هیچ کاری نمی شه رو دندونت انجام داد تا به 3 ماهه دوم برسی. یعنی حدود هفته 13-14. فعلا مدارا کن شیر و لبنایت بیشتر بخور مسواک و نخ بیشتر استفاده کن تا این چند هفته بگذره. البته شاید با نظر دکترت بتونی استامینوفن بدون کدئین بخوره اما بپرس قبلش

سلام صبح بخیر یاسمن جان واقعا درکت میکنم چی میکشی ومیدونم که کلافه شدی
با دکتر زنانت تماس بگیر چون دکتر من چند سال پیش گفته بود که نمیتونم کاری کنم مگه اینکه از ماه 7 به بعد باشه اونم اگه خواستی برای دندونت از امپول بیحسی استفاده کنی از آمپول ساده استفاده کن بازم تاکید میکنم که با دکترت تماس بگیر
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام منم دوسه ماهه که برای بارداری دوم اقدام کردم هفته گذشته (روز23پریود)یه عصبکشی داشتم که دوبارهم عکس گرفت امروز موعد پریودمه که دیروز یه لک قرمز دیدم وخبری نشده
بااینکه این دوسه ماه منتظر بارداری بودم ولی باتوجه به کار دندونم دوست دارم این ماه پری بشم دارم ازدلهره میمیرم اگه پری نیاد چقدرخطربرای جنین وجود داره
نوبت دندونم تودوران پری بودکه خیالم راحت باشه ولی متاسفانه دکترم مسافرت رفتند وروز23پریودم تماس گرفتندکه یک ساعت دیگه اینجاباش
من همیشه یکی دوروز بعد تخمک گذاریم دردسینه ام شروع میشه وتازمان پریود ادامه داره این ماه هم همینجوربودم وتقریبا خیالم راحت بود آخه سربارداری اولم اززمان لانه گزینی(یک هفته بعدتخمک گذاری)دردسینه ام شروع شده بود
بااین اوصاف نمیدونم چی میشه خداکنه پریودشم
2731
2740