2752
2734
عنوان

هاله کمرنگ بی بی چک

284 بازدید | 31 پست

سلام دوستان.من موعدپری ام عقب افتاد بااینکه مدروکسی میخوردم.واینکه لکه بینی کردم دوسه روز ویک روز الی یکو روزو نیم خونریزی کمی کردم.وفوراقطع شد وپاکشدم.دیگه هیچ لکی بعدش نیومد.الان دوروزه میگذره ازاون اتفاق بی بی گذاشتم بعد یه هاله خیلی کمرنگ انداخت که تونور دیده شد.الانم یکساعته گذاشتم توپاکت وکنار.رفتم دیدم هالش واضحتره.بنظرتون باردارم یانه.اگرکسی میدونه توروخداراهنمایی کنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
بی بی چک فقط ۵ دقیقه ی اولش مطمئنه ! بقیه اش تبخیر شده اس

اره میدونم.ولی خیلی اینجاخوندم که اینطورشده وبارداربودن.من بی بی چکم هنوز ادرارم داخل حفره sبود.

اره امکانش هست👌🏻👌🏻

خداکنه.چون من خودم حس کردم باردارم اصلا یچیزایی توخودم دیدم تعجبم.من موهای دستمو همیشه باژیلت میزنم.وزود درمیاد یعنی سر دوروز میادبیرون.الان ۹روزه من دستمو با ژیلت اصلاح کردم.ولی اصن موهاش جوریه که انگارهمین دیروز زدم.کلارشد موهام خیییلی کم شده

سلام عزیزم من بیبی چکم بعد دوساعت هاله می انداخت وخیلی هم کم رنگ بود ازمایش دادم مثبت بود

عه پس امیدوارباشم.دوروز دیگه میذارم بی بی بعدمیرم ازمایش

2706