2737
2739
عنوان

کل خونه رو ریختم بیرون...

296 بازدید | 22 پست

😐وسایل کل اتاق و اشپزخونه رو ریختم بیرون که مرتب کنم ولی هرکار میکنم فازم نمیاد نمیتونم مرتبشون کنم الان دو سه روزه همینجوری ریخت و پاشه خونم ،دیگه امشب داد شوهرم در اومده...لعنت ب خونه تکونی اه

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6080830/بدترین-کارایی-که-پیش-مادرشوهرتون-کردین-یا-خنده-دار-ترینش-چیه

خدایا شکرت.🙏🏻🙏🏻🌹❤💛یکدونه صلوات برای سلامتی همه و......بفرستین.ممنونم‌ گلا.💛💛💛❤🙏🏻🙏🏻🌈🌹

اخ اخ این وضع پشیمونی خیلی بدع

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی از پسش برنمیای برا چی اینکارو کردی

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2728
2740

ادم تیکه تیکه خونه تکونی میکنه نکه شهر شام راه بندازه ول کنه به امون خدا.. من ماه پیش اتاق مرتب کردم تابستون هم حال و اشپز خونه 

الانم فقط مونده فرش ها و پرده ها... 

کلش یهو بریزی بهم ک نمیشه

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 

کاربدی کردی

فردا یه اهنگ بذار گوشی و نت روهم بذار کنار و انجامش بده

حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.

تنها نیستی منم عین توام 

پرده های اتاق خوابارو باز کردم شستم اتو کردم ولو کردم رو مبلا یه هفته اس مونده جونم نمیگیره شیشه هازو پاک کنم و گردگیری اتاقا رو کنم و پرده ها رو بزنم 

گردگیری کابینتا مونده آشپزخونه رو نشستم

موکت اتاقا رو خواستم بشورم ک پیچوندمش 

فقط پرده سالنو اتاقا رو شستم ک اونم ماشین زحمتشو کشید فرشم شستیم با شوشو دوتایی ک بیشتر زحمتش پای شوشو بود 

آخرش همه میان میگن خونه تکونی کردی خسته شدی حسابی 😋😋😋😋

لطفا یه صلوات برای حل مشکلاتم بفرست آجی بگو منم واست صلوات بفرستم ایشالا مشکلات هممون حل شه ب واسطه دعا برای همدیگه❤

خب اول اتاقا رو تمیز میکردی 

کم کم آشپزخونه 

بدم‌میاد یدفعه همه چیز با هم بریزه بهم آدم  گیج میشه چیکار کنه 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2706