2733
2739
عنوان

دچار سندروم تنفر از خونه شدم

464 بازدید | 19 پست

سلام دوستان. چند وقتی هست که شبا حالم خیلی بد میشه. سردرد و گوش درد دارم و دلم میخواد برم توی یک اتاق تاریک. آستانه ی تحملم به شدت پایین اومده و خیلی عصبیم. 

دوست دارم برم بیرون. خرید. مهمونی 

یک سال به تموم کسانی که مراعات نمی کردند بد و بیراه گفتم اما خودم دیگه صبرم تموم شده. بیشتر از این دلگیرم که خیلی ها زندگی عادیشون رو ادامه دادند و کوچک ترین تغییری تو زندگیشون ایجاد نشد اما ما مثل بچه مدرسه ای های ترسو نشستیم پای حرفای حریرچی و نمکی و...   

خسته م... خیلی داغونم... دیگه نمی کشم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا بهت حق میدم، چون خودمم اینطور م، البته ن فقط بخاطر کرونا، کلا زیاد جایی نمیرم

السلام علی الحسین وعلی علی بن الحسین وعلی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین (علیه السّلام). 
2728

باید گاهی با رعایت پروتکلها میرفتی بیردن کوهی دشتی جای خلوتی آدم میپوسه تو خونه

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2740

پارسال همین موقع منم مثل شما بودم از همه جا همه کسی بیزار بودم از ترس کرونا ولی یکم متعادل کردم زندگیمونو . همسرمم وسواس گرفته بود الان بهتر شده خداروشکر . برو پیج دکتر حامد رییسی رو فالو کن بزار حالت بهتر شه . واقعیت های کرونارم بدون

برای لذت بردن از زندگی کافیست کمی احمق باشی!
عزیزم برو بیرون جاهای خلوت برو ب دور از جمعیت هیچی نیس ماهم میریم باماشین دورمیزنیم و توی جمعیت نمیر ...

میرم عزیزم ولی از اینکه نمی تونم دوستام رو ببینم. خانواده م رو ببینم ناراحتم. از نشستن تو ماشین و دور زدن بدم اومده. 

چه کار کنیم؟؟ خسته شدم. انگار دیوارای خونه دارن خفه م می کنند. 

ببین وقتایی که خلوت تره برو بگرد بیرون. دو تا ماسک  بزن الکل ببر چنتا مغازه هم برو.

ماه را گم نکنی بین چراغانی ها😍     قرار ما ۲۸ خرداد🌹❤به نیابت از سردار دلها😍 برای آینده ای روشن🙏❤
میرم عزیزم ولی از اینکه نمی تونم دوستام رو ببینم. خانواده م رو ببینم ناراحتم. از نشستن تو ماشین و دو ...

اینم هست والله منم ازپارسال هیچکیو ندیدم حالا چندبار سر ب دخترا فامیلمون زدم هیچیم هم نشد وقتی بدونی کسی رعایت میکنه سر بزن بهش 

منم همینم.واقعا پوسیدم.بچه شیرخوار دارم کل روز بهم اویزونه به مرز جنون رسیدم.ماشین هم نداریم لااقل یه دور ی تو شهر بزنیم.خانوادمم یه شهر دیگه هستن.کارم شده فقط بچه داری و آشپزی.افسردگی گرفتم.روزی چندبار گریه میکنم

2706