2733
2739
عنوان

کنکوریا بیاین یه لحظه

95 بازدید | 18 پست

بچه ها من یه گروه تو واتساپ زدم با یه تعدادی از همین بچه هایه نی نی سایت کسایی که کنکورین

اونجا هر روز صب سر ی ساعت بیدار میشیم درس میخونیم و اخر شب.گزارش ساعت مطالعه میدیم 

اینجوری بینمون یه رقابت سالم ایجاد میشه و انگیزمون بیشتر میشه اگه دوس دارین بهم بگین تا بیارمتون تو گروه❤

کاش توی تلگرام بود

واسم دعا کنید رشته مورد علاقم قبول بشم😍✨ی ادمایی رو هیچوقت از دست نده 💚همونایی ک با خنده هات میخندن و با ناراحتیات ناراحتن 💥💥به دیگران احترام بزار ن به خاطر شخصیت اون ها بلکه بخاطر بازتابی از شخصیت خودت ♥️♥️♥️  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

جرعت ندارم بیام😑تجربی ام

دخترین همه دیگه؟!

🖤🖤👋🏻     آفلاین میشم تا وقتی حالم خوب بشه  دلم طاقت غصه نداره ۱۴۰۰/۲/۳😔💔 خدایا این دفعه نه دیگه تو رو به بزرگیت قسم بزار پایدار بمونه ،یه صلوات مهمونم میکنین🙏🏻 خدا تا دوماه دیگه😭😭به بزرگی خودت قسم داغونم خودت که میدونی بنده هات نمیدونن خودشم نمیدونه😭😭😭😭التماست میکنم اقلن کاری کن اون درک کنه خدایا بزار برسیم بهم خدایا 😭😭ما مال همیم مگه نه؟؟؟؟خدایا قلبم داره منفجر میشه😭😭😭😭خدافظ تا ۱۱تیر
2740
من دهمم ولی دارم برای کنکور مبخونم عید هم باید بخونم جو مد ی جوریه که باید روزی  ی ۱۰ ساعتی بخو ...

اشکالی نداره عزیزم هدفمون رقابت سالمه فقط هر رشته.و پایه ای هستین فرقی نداره اگه میخوای درخواست دوستی بده شمارتو برام بفرست بیارم

2706