2737
2739
عنوان

شوهر تلخ زبونم

1416 بازدید | 27 پست

سلام دوستان من ۵ ساله ازدواج کردم و یدختر ۴ ساله دارم.مشکل من تلخی زبون شوهرمه.مثل مار نیش میزنه واقعا دارم اذیت میشم.همه چیش عالیه مهربونه فوق العاده دست و دلبازه.پدر و مادرمم خیلی  دوست دارم.فقط این زبونشه که زندگیمو به گند کشیده.هر چی باهاش حرف میزنم دو روز خوب میشه و دوباره روز از نو روزی از نو.البته با همه اینجوریه نه فقط با من با خواهر برادرهاشم همینه.به اونا که میگم میگن ولش کن خودتو به نشنیدن بزن این عادتشه به مادرش رفته..بعضی وقتا به جدایی فکر میکنم شرایطشم دارم.خونه و حقوق خوبی از خودم دارم.نمیدونم چکار کنم.کمکم کنید

مثلا چی میگه،چیکار میکنه؟

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگیتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)

چی میگه مگه؟

📍😃عاشق سینما📽 و کتاب📕🌸 و موسیقی🎧🎻 هستم...در حال یادگیری زبان فرانسه و ژاپنی و انگلیسی🇫🇷🇯🇵🇨🇦🇬🇧...یک کنکوری💡📚 که در حال تکاپو برای رسیدن به رشته ای هست که عاشقشه💊💉🧬🩺...و یک طراح🎨🖼.....اینجا درباره علایق و اهدافم باهاتون صحبت میکنم🌌🌌🌌🌠🌠

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شوهرمنم اینجوریه به مامانش رفته از بچگی باهاشون اینجوری رفتار کردن یاد گرفتن ...چاره ای نداری ببخشش به خوبیاش

🫀                                                            ✨۱۴۰۰/۹/۱۶💫۰۱:۵۶:48✨

یعنی فحاشی میکنه یا نیش میزنه تیکه میندازه؟ 

خدای عزیزم،میدونم حواست بهم هست،لطفا زندگی درخاک وسرزمینی روقسمت من کن که دراون آرامش داشته باشم،فقط به امید رهایی واون روز نفس میکشم...
2740

من اطافم یه زبون تلخ دارم مثل مار به قلبت نیش میزنه اگه شوهرت ازونا باشه خدا بهت صبر بده .

اماخوب دخترتم گناه داره این وسط بی بابا یا بی مامان بشه

اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم

خیلی سخته اینجوری

نمیشه عادت کرد

تهدیدش کن به جدایی

الان برای هر مشکلی راه حل علمی هست، مشاوره با روانکاوی یا نمیدونم مراکزی حتما هستن که بشه بهشون مراجعه کرد

حتما دنبال درمانش باشه

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷

به نظر در اینجور موارد فقط،مقابله و رفتار متقابل شاید جواب بده

اگر مثل خودش رفتار کنی،شاید متوجه زشتی رفتارش بشه

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگیتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)
از صبح سرپا کار میکنم میگه تو که همش خوابی.نمیدونم نمیتونم مثال بزنم ولی با حرفهاش ادمو میچزونه

احتمالا آذری نیست ؟شوهر من اینجوریه

گاهی مرگ،فقط جدا شدن روح از بدن نیست                                           دختر باشی و                                                                پدر برود                                                             تو برای همیشه مُردی...