2733
2734
سلام من میخوام موهامو های لایت کنم میخوام رنگ زمینش تیره تره بشه و های لایتش شماره 2 لطفا بگید از چه رنگی و شماره ای استفاده کنممممممممم

خیلی مهمه برام ممنونمممممممم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عکس دومت میشه طلایی گردویی منتها من طلایی گردویی تو هیچ کاتالوگی ندیدم لابد باید ساختش
آزادی ... هر چی میخوای پشت سرم بگو ... مهم اینه من و هدفم بزرگتر از مغز کوچیک و یاوه گویی هات هستیم
2731
اولی 8 دودی + اکسیدان 6% و 1بنند انگشت وارسیون نقره ای و 1بند انگشت وارسیون دودی دومی هم رو دکلره پایه 9 9زیتونی با 9 دودی +واری نقره ای و زیتونی
یه روزی. یه جایی. یه کسی. یه جوری. یه چیزی.... صبر داشته باش!
خانمى باید رنگ قهوه اى بگیرى با رنگ دودى مخلوط کنى نه با واریاسیون تا زمینه اولى رو بهت بده بعد رنگ ٩/١ اورال رو بگیرى رو لایتها بزارى
خداوندا! پناهم باش و یارم باش... جهان تاریکی محض است
میترسم ! کنارم باش!
2706