2737
2734
عنوان

می‌خوام از قرن جدید....

120 بازدید | 16 پست

می‌خوام از قرن جدید اعتماد بنفسم رو برسونم به آسمون 

جوری که هیچ کس نتونه بهم تیکه بپرونه 

چه شوهر چه مادر شوهر و....

با همه صمیمی نباشم و تا حد ممکن با کسایی هم که بودم جدی تر شم تا نتونن خودشون رو دخالت بدن تو هر مسئله ای 

خوش اندام ترین شم که شوهرم اینقدر این و اون رو نگاه نکنه 

خوش پوش ترین شم 

خوش بو ترین شم 

پوستم عالی شه هر روز ۸لیوان آب بخورم 

از خودم بیام!آره تجربه شده که هر چی بیشتر خودتو بگیری و از خودت بیای بیشتر دلخواه داری 

خوش انرژی ترین شم 

واقعا واقعا دیگه دلم نمیخواد امسال از کسی تیکه متلک بیخود بشنوم 

تا حالا شوهرتون بهتون تیکه انداخته؟مادرشوهرتون چی؟

کلا دلم میخواد بدونم که چی میشه که یه سریا به خودشون اجازه میدن به آدما توهین کنن و ظاهرشون رو مسخره کنن؟

مشکل از کیه؟ 

کسی که مسخره میشه یا کسی که مسخره می‌کنه؟ 

چرا باید اینهمه مسخره شم توسط این و اون؟

مشکل از منه؟

شما می‌خواین از قرن جدید چکار کنین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازشنبه شروع میکنیم🤣

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
2728
قرن جدید سال ۱۴۰۱ هست 

پس ١٤٠٠ چيه 🤔

💫الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِی جَعَلَنَا مِنَ الْمُتَمَسِّکِینَ بِوِلاَیَهِ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ وَ الْأَئِمَّهِ عَلَیْهِمُ السَّلاَمُ 💫                                                                   عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😇
2740

تحصيلم رو ادامه بدم و كسب و كارم رو احداث كنم 

💫الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِی جَعَلَنَا مِنَ الْمُتَمَسِّکِینَ بِوِلاَیَهِ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ وَ الْأَئِمَّهِ عَلَیْهِمُ السَّلاَمُ 💫                                                                   عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😇
مال همین قرنه اخرشه . 

چه شور مگه الان قرن ١٤ نيست 

خب وارد ١٥ ميشيم ديگه 

2706