2752
2734
عنوان

کیا ازمایششون دیرمثبت شده

187 بازدید | 15 پست

سلام توروخدا اگرکسی میدونه راهنمایی کنه.من برای بارداری دوره دومه که مدروکسی پرورسترون مصرف میکنم.این دوره قرصم که تموم شد بعد۱۲روز لکه بینی کردم وبعدسه روز لکه بینی درحد یه روز ویه نوارخوتریزی کردم ودیگه امروز یعنی ازدیشب پاکم.روز۱۳بعدقرص از دادم بتام ۴بود.پریودیمم عقب افتاده وکامل پریودنشده پاک شدم.ایا امکان بارداری هست؟مجدد برم تست بتا!؟

بنظرم نیستی

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
پریودت نامنظمه؟

یه سقط داشتم.یعنی تابتام مثبت شدهفته بعدبصورت پری شدیدسقط شد.ویکم ریخت بهم پریودیم.الان خودم همش حس میکنم باردارم چون لخته خون هم نیومدازم اینسری

یه سقط داشتم.یعنی تابتام مثبت شدهفته بعدبصورت پری شدیدسقط شد.ویکم ریخت بهم پریودیم.الان خودم همش حس ...

منم ابان سقط داشتم بعدش اینجوری شدم پریودم خیلی کم میومد مثل تو بعدش یه دوره ال دی مصرف کردم به تجویز دکترم بعدش قرصای بارداری مصرف کردم پریودم خیلی شدید شد این ماهم دارو مصرف کردم برا بارداری اجی چون خودم تجربه دارم باردار نیستی به احتمال زیاد بدنت ضعیف شده برو دکتر

یعنی دلیل پریودنشدم چی میتونه باشه خیلی نگرانم

پریودات قبلا نامنظم بود؟

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2706