2737
2739
عنوان

بیایید سال ۹۹ رو هم با مرور کنیم

144 بازدید | 24 پست

سال ۹۹ از همون اول تا الان که خداروشکر روزهای اخرشه بااینکه بیشتر تو خونه بودیم ولی اتفاق و هیجان زیاد داشت! خودم اون ۹/9/99 رو که اکثرا امضا کرده بودیم هیچوقت فراموش نمیکنم  تنها خواسته من که تو اون تاریخ  برآورده شد صبح از خواب پاشدم دلم حلیم خواست،یهو آوردن دم در  

ساعت ۹:۰۹ اون روز همه استوری و فلان و اینا من خواب بودم😐😂💔

در این حد سال ۹۹ بی ذوق بودم:/💔

میشه واسه حل شدن مشکل خودمو و خودت یه صلوات بفرستی؟:)💕                                                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از دست دادن بویایی

عوض کردن محله زندگیم

فوت یکی از نزدیک ترین دوستام

و از همه عجیب تر ازدواجم

💚اللهم صل علی محمد و آل محمد💚دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش .... ❣اگه تو جمع کسی حرفی زد و بهش توجهی نشد ، تو بهش توجه کن ، اگه تو گروه کسی سوال پرسید و کسی جوابشو نداد تو حداقل بگو نمیدونم ، اگه تو جمع کسی پرید وسط حرف یکی دیگه، بعد تو دوباره بپرس و بحثشو ادامه بده ، اگه کسی عکسی بهت نشون داد تو بگو قشنگه ، نزار چیزای کوچیک باعث ناراحتی آدما بشه ، نزار کسی حس کنه دیده نمیشه ، دنیا به خوبی نیاز داره رفیق :) 🤍💚ولی کاش یاد بگیریم از اشتباهات دیگران درس بگیریم. باااوووورررر کن زندگی اونقدر طولانی نیست که همه شو تجربه کنیم 🖤
2731
2740

اول سال پول داداشم بردن شهریور رفتم خونه جدیدی که خریده بودیم  مهر مادرم از دست دادم  آبان بابام عمل کرد  بهمن خواهرشوهرم فوت کرد 

میشه برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنون میشم  خدایا شکرت بابت همه چی 
هیچی چرت ترین و بیخودترین و بیهوده ترین منفورترین سال قرن....😑😑😑😑☹☹☹☹

از ۹۶ هرسال میگیم بدترین و سخت ترین سال ولی سال بعد شگفت زدمون میکنه،اون حادثه پلاسکو،بعد کشتی،هواپیما،کرونا،ان شاءالله دیگه سال آینده خوب باشه

مهمترسلامتی هست که خداروشکرداریم فقط امسال دوسه باردخترم بده مریض شد ماروترسوند😢خداروشکرخوب شد😑

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍