2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام فک کنم پسر

آرام باش عزیزم.هیچ چیز ارزش این همه دلهره را ندارد..ما رفته ایم و الان سال ۱۴۹۷ است..🚶به تاپیک دعام سر بزنین امام جواد خیلییی حاجت میده.و توسل ب شهید علی جهانیاری و ابراهیم هادی عزیز🌸واسه حل شدن یه مشکل بزرگ تو زندگیم و سلامتی بهترین ادمای زندگیم یه صلوات مهمونم میکنین ممنونم.🌹
2731

فک کنم پسره

❤️(تیکر تولد عشقمه)❤️ این دنیا فقط از تو ی دونه داره دلبرم .  ت❤️و خوبترین حادثه ی زندگیه منی عشقم💋😘😋🥰😍❤️ (❤️ navidim🖇❤️) ❤️💋😋❤️😍🥰🥰😘😘💋😍😍😍😍😍🥰🥰🥰😋😋❤️❤️❤️❤️❤️🥰🥰❤️😍❤️😍😘😘😘😘💋💋🧿🧿🧿🧸❤️🖇
2740
حدس گفتی عزیزم

ن سمت راستتع سمت راست جای پسرع

❤️(تیکر تولد عشقمه)❤️ این دنیا فقط از تو ی دونه داره دلبرم .  ت❤️و خوبترین حادثه ی زندگیه منی عشقم💋😘😋🥰😍❤️ (❤️ navidim🖇❤️) ❤️💋😋❤️😍🥰🥰😘😘💋😍😍😍😍😍🥰🥰🥰😋😋❤️❤️❤️❤️❤️🥰🥰❤️😍❤️😍😘😘😘😘💋💋🧿🧿🧿🧸❤️🖇
ممنون اره سمت راستمه

صدرصد پسره مبارکه

صدرصد پسره مبارکه

ممنون سونو هفته ۱۲ رفت دکتر گفت جفت پاهاش بسته اصلا مشخص نیس....نمیدونم حالا خودم دوس دارم پسر باشه البته اول سالم باشه...اگ دخترم شد ک بازم عاشق عاشقشم

ممنون سونو هفته ۱۲ رفت دکتر گفت جفت پاهاش بسته اصلا مشخص نیس....نمیدونم حالا خودم دوس دارم پسر باشه ...

ن پسره 🤩🤩منم پسر دوست دارم پسر شد اسمشو بذار ارتا

2706