2737
2734
عنوان

حالم خیلی بدهههه دارم خفه میشم

1907 بازدید | 36 پست

من قبلاً خونم یه منطقه ای بود که با مامانم حدود نیم ساعت فاصله داشتم 

نزدیک باغ و مغازه شوهرم بود خونه خودمون بود.شوهرم هی هر یکی دو ساعت میومد خونه سر می‌زد یا موقع ناهار و اینا ...

من پنج سال اونجا بودم اونجا زندگی کردم از اول ازدواجم...

بعد دیگه شوهرم قول داده بود بیاد منطقه ای که من می‌خوام و به مامانم نزدیک باشم...بعد چندسال قبول کرد و اومدیم...

ده روز میشه اسباب کشی کردم جابجا شدم 

ولی سه چهار روزه حالم خراااابه خرابه 

شوهرم صبحا زود می‌ره شب میاد بخاطر کارش 

من خیلی دلتنگش میشم عادت نداشتم به اینهمه فاصله ... حالم خراب میشه تا می‌ره بیرون از خونه دلم میگیره تا شب که بیاد...دست و دلم به کار خونه و غذا هم نمیره 

شباهم که میاد هی فکر اینم صب که رفت باز دلم میگیره 😢😢😢 

اینم بگم باردارم ،،، قرار بود وقتی اومدم اینجا برم دوره کاشت ناخون و بدنسازی و اینا..که فهمیدم باردارم و هیچ‌جا نمیتونم برم استراحت کنم باید پیاده روی زیاد نکنم..حالم خیلی بده هیچ جوره آروم نمیشم 

کاش یه خواب بود،بیدار میشدم می‌دیدم خونه خودمم

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم دیگ تصمیم خودت بود ک بیایی خونه جدید

کم کم عادت میکنی فلا زوده 

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
2728
فک کن شوهرم شبکاره ...بابچه دست تنهام

واقعاً کار توام سخته...شبا که دیگه بدتر 😔😔

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨
واقعاً کار توام سخته...شبا که دیگه بدتر 😔😔

والا....دیروزشش عصررفته...ساعت یک ونیم ظهرمیادامروز....دیشب انقدپسرم اذیت کردنشستم گریه کردم

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
2740
میخواستی پیش مادرت باشی شوهر نمیکردی،حالا هم زیاد ناراحت نباش از عوارض بارداری هستش

عزیزم یه سری مسایل بود که من باید اول آخرش میومدم اینجا ... ولی الان پشیمونم با چه ذوقی اومدم حتی باورم نمیشد 

خدا کنه از بارداری باشه و بگذره این حس لعنتیم

عزیزم دیگ تصمیم خودت بود ک بیایی خونه جدید کم کم عادت میکنی فلا زوده 

ای کاش عادت کنم کارم شده گریه زاری

نیم ساعت فاصله داشتن با خونه مادرت  که خوب بوده 

ببخشید اینو میگم ولی درک نمیکنم چرا آدم وقتی ازدواج میکنه اینقدر باید به فکر این باشه که نزدیک مامان باشه،مستقل شدی دیگه وابستگی به خانواده زیاد خوب نیست ،اونجا هم دور نبود ،برا همسرت وشما راحتتر بود 

الانم چون تازه اومدی سختته،کم کم عادت میکنی،انشالله حال دلت خوب باشه 

شاید بخاطر بارداریته انقد حساس شدی و اینکه خودت خواستی دیگه😂این همه گله برای چی

نمی‌دونم فقط خدا کنه زود بگذره این حس لعنتیم

می‌دونم تقصیر خودمه هی لعنت می‌فرستم به خودم 😔

2706