2737
2734
عنوان

چطور دندون پزشکی قبول شم

135 بازدید | 4 پست

سلام بچه هااا

میشه لطفا تجربیاتتون و بگین 

من دهم تجربی هستم و عاشق دندان پزشکی 

کتاب تست هم تهیه کردم ولی نمیرسم زیاد تست بزنم

چجوری برنامه ریزی کنم

کسی بوده تو تایم کم رشته های خوب تجربی قبول شده باشه   ؟؟؟

من شادم و همیشه لبخند میزنم😊🤗عااشق زندگی و رشتم هستم😍برای رسیدن به اهدافم سر سختانه میجنگم و هیچ وقت پا پس نمیکشم💪عاشق کتاب خوندن هستم🥰عاشق زبان انگلیسی هستم🤩من تو تاریخ 1402/5/18 به همههه آرزوهام رسیدممم🥳

من هرکی دیدم رتبه برتر شده سال اخر گوشی کلا گذاشته کنار اهل مجازی هم خیییلی کم بوده 

فقط بخون انشالله میاری دندون❤️

تایمت هم اصلااا کم نیست دهمی تازه😐👌🏻

با هر دین و اعتقادی که داری میشه برای رسیدن به هدفم دعام کنی؟ 🤗❤️

گلم شما که کلی تایم داری 

از همین الان دهمو خوب بخون تابستون دهمو یه دور دیگه بخون 

یازدهم رسیدی همونو بخون تابستونش دهم و یازدهمو باهم بخون

سال دوازدهم نیمه اول دوازده رو با دهم و نیمه دوم رو با یازدهم بخون 

سه ماه اخرم جمع بندی 

زمان کم کجا بود ☹

⁩⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم شما که کلی تایم داری  از همین الان دهمو خوب بخون تابستون دهمو یه دور دیگه بخون  یازد ...

نه نه منظورم تست زدنه 

مدارس مجازیه اینجوری درس خوندن خیلییی سخت و وقت گیر تر از قبله نمیرسم زیاد تست بزنم 

من شادم و همیشه لبخند میزنم😊🤗عااشق زندگی و رشتم هستم😍برای رسیدن به اهدافم سر سختانه میجنگم و هیچ وقت پا پس نمیکشم💪عاشق کتاب خوندن هستم🥰عاشق زبان انگلیسی هستم🤩من تو تاریخ 1402/5/18 به همههه آرزوهام رسیدممم🥳
2728
نه نه منظورم تست زدنه  مدارس مجازیه اینجوری درس خوندن خیلییی سخت و وقت گیر تر از قبله نمیرسم ز ...

بعد هر درس تستاشو بزن ریز ریز کم کم بیشترش کن منم سن تو بودم المپیاد میخوندم سختم بود ولی از کم کم شروع کردم 

کار نشد نداره 😁

⁩⁩