2733
2734
عنوان

خانمایی که خواهرشوهر دارین خواهشا بیاین راهنمایی میخوام...

| مشاهده متن کامل بحث + 452 بازدید | 53 پست
والا نظر منم بعنوان خواهر شوهر همینه به هیچ عنوان نباید با عروس قاطی شد با عروس های بعدیمون قطعا ق ...

دقیقا وقتی یادم میفته چقد از رو سادگی باهاشون درد و دل میکردم از خودم بدم میاد من بیش از حد صمیمی شدم!

باید خیلی احترام خودتو نگه داری ازبس از اول تو اشپزخونه بودم فکر میکنن باید کلا برم همونجا انگار کلفتم!

چقدر چلنج دارین باهم  من خودم آدم بی حوصله ای هستم  بخوام حوصله خرج بدم باید روزی ده بار ...

منم حوصله ندارم اصلا بحث کنم ولی اونا روده درازن!!تا صبح بزاریش حرف میزنه و بد میگه اخرشم میگه ببخشید عصبی شدم😐😐😐😐😐😐😐😐😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا وقتی یادم میفته چقد از رو سادگی باهاشون درد و دل میکردم از خودم بدم میاد من بیش از حد صمیمی شد ...

منم از این اشتباها زیاد کردم

انقدر پای ظرفشویی عروس وایسادم انقدر محبت کردم الان فهمیدم دیگه عین مهمون میرم میشینم

شماهم همین کارو کن 

2731
منم از این اشتباها زیاد کردم انقدر پای ظرفشویی عروس وایسادم انقدر محبت کردم الان فهمیدم دیگه عین مه ...

جالبه وقتی میان همش بزور میرن تو اشپزخونه حتی گازم تمیز میکنن بعدم تو دعواها به روت میارن که اره ما هروقت میریم تمیز کاری میکنیم اون میاد دست به هیچی نمبزنه فقط میشینه😣😣

خیلی سیاست دارن فقطم میخوان جلو خان داداششون خودشونو قدیسه نشون بدن

جالبه وقتی میان همش بزور میرن تو اشپزخونه حتی گازم تمیز میکنن بعدم تو دعواها به روت میارن که اره ما ...

خب اونا هم کار نکنن

ما رسممونه کار میکنیم

دیدم عروسمون کار نمیکنه دعوا راه ننداختم من نشستم

حتما توقع دارن شما هم ب رسم اونا باشید 

2738