2733
2739

تا حالا شده خونواده شوهر پشت سرتون حرف بزنن بعد بگن : ما که دوسش داریم این حرفارو میزنیم راجبش که اخلاقشو بهتر کنه خیلی نگرانشیم!!!

در صورتی که کلی بدتونو پیش شوهرتون گفتن و حسابی خرابتون کردن

(ایرادای الکی ازتون بگیرن که مثلا چرا اونکارو کردی چرا فلان حرفو زدی چرا ظرف نمیشوری میای اینجا)

بعدم شوهرتون بیاد بگه خواهرام عاشقتن فقط میخوان اصلاح بشی اینهمه ایراد میگیرن ازت!!! 

تا حالا واسه شماهم پیش اومده؟؟

همچین مواقعی برخوردتون چیه؟؟؟؟؟؟

من سکوت میکنم فقط گریه میکنم انگار نمیتونم از خودم دفاع کنم😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

بیخیال باش، هیچوقت ناراحت نشو از دست کسی هر  چند طبیعتا آدم ناراحت میشع، اگه جوابی داری به شوهرت بگو، تصمیم درست رو بگیر، 

السلام علی الحسین وعلی علی بن الحسین وعلی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین (علیه السّلام). 
ببخشید عزیزم من خودم خواهر شوهرم و مجرد چه خواهر شوهرای بیکاری داری  ول کن بابا  رک میگ ...

یاجناقم ک نمیشه پس کی قوم حساب میشه😂

خدایا یه چیزی میگم شاید باورت نشه                      ماهم هستیم😞
فک کنم شوهرت از زبون خودش میگه ک اونا عاشقتن ک تو ازشون نرنجی

نه والا پیاماشون دیدم اولش حسابی خرابم میکنن بعد که شوهرم میاد خونه پیامش میدن ما دوسش داریم!!!!!

بزن تو دهن شوهر یبار و بگووو ک نمیخوام کسی خوب منو بخواد همینم ک هستم از الان تا هروقت هستی حق نداره کسی از من انتقاد کنه یا بگه چیکار کنم چیکاز نکنم

مدرس شیمی کنکور و دبیرستان از صفر تا صد تضمینی جلسه اول رایگان اگه دوس داشتین ادامش با کمترین هزینه 🤗😍در خواست دوستی بدین
نه والا پیاماشون دیدم اولش حسابی خرابم میکنن بعد که شوهرم میاد خونه پیامش میدن ما دوسش داریم!!!!!

ای میخام نداشته باشن

خدایا یه چیزی میگم شاید باورت نشه                      ماهم هستیم😞