2737
2734
عنوان

دعاگرفتن برای ازدواج با شخص خاص

374 بازدید | 13 پست

سلام دوستان نظرتون چیه در این مورد؟

من وسوسه شدم ب این کار

کسی هم ک دعانویسه قبلا سرکتاب دید و گف یکی میاد ب زودی خواستگاریت و مشخصاتشم گفت و گفت ک باهاش خوشبخت میشی 

۱ماه نشد ک کسی باهمون ویژگی ها اومد ولی هیچ جوره ب دلم ننشست

میخوام برای ازدواج با دوسپسرم بگیرم 

همدیگرو دوست داریم ولی ایشون ترس از ازدواج و مسئولیت داره 

ازیطرفم احساس گناه میکنم😭من نمیخوام مجبورش کنم ب ازدواج ولی خیلی دوسش دارم

❤دل مرنجان ک ز هر دل به خدا راهی هست❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دعای زبانبند گرفتم برای خانواده هامون چون‌ناراضی بودن نامزدم دید و گفت از اون روز ب بعد حالم ازت بهم میخوره و از هم جدا شدیم بااینکه من سعی و تلاش کردم که ایشونو کنار خودم داشته باشم وقتی قاضی پرسید گفتم دوست داشتن زیاد ادمو احمق میکنه و گف ایشون دیگ نمیخواد با زندگی کردن با شما ادامه بده و همین رو بهونه کرده گفتم اگه دنبال بهونه بود که دیگه با من زندگی نکنه من هیچ‌مخالفتی ندارم اونی که دنبال بهونس بالاخره بهونشو پیدا میکنه هر چی‌پول خرج کرده بود هم‌سرم‌منت گذاشت منم‌براش کارت ب کارت کردم اینم‌بگم ک البته ازش خیانتم دیده بودم ولی واقعا انجام نده الان ی سریا میگن تحمیلی هستی و فلان اینکارونکن اگه واقعا دوستت داشته باشه نیاز نداره تو براش دعا بگیری اگه ارزشت رو بفهمه خودش میاد خودت رو کوچیک نکن خواهریم و کار اشتباه من رو تکرار نکن

2731
نکن بد بختیش برا بعدشم ک دعا مهلتش تموم بشه طرف پشیمون میشه زندگیت ب هم می‌ریزه من مخالف صد در صد

اون ک از من متنفر نیس همدیگرو دوسداریم😞

❤دل مرنجان ک ز هر دل به خدا راهی هست❤
2738

یادمه برای رونق کار شوهر دوستم رفتیم دعا بگیریم منکه اصلا سردرنمیارم و وارد این چیزا نمیشم ولی همراه دوستم رفته بودم

وارد اتاق که شدیم یه دختره با قیافه داغون خارج شد

بعد اون دعانویسه گفت من بهش گفتم ازدواج با این پسره اخر عاقبت نداره هی بهم گف نه یه دعا بخون بهش برسم

حالا هم اومده دنبال دعا واسه اینکه طرف طلاقش بده

میخوام بگم هرچی خدا تو سرنوشتت نوشته قشنگه بزار همون رغم بخوره

اینکه تو میری دست کاری میکنی چیزی که خدا واست تعیین کرده سرانجام نداره چون خدا میبینه چون خدا دلش میشکنه

چون تو دربرابر خدا سرخود شدی

چون رفتی کاری رو کردی که خدا خودش تو قرانش از بنده هاش خواسته سمتش نرن.... دیگه خودت میدونی...! 

اگه خدا واست نخواد نمیخواد حالا تو برو هزار تا دعا بگیر

اون دختره خودش رفته بود دعا گرفته بود ولی خدا نخواست و نتونست با اون پسره ادامه بده