2733
2734
عنوان

حرکت جنین

155 بازدید | 14 پست

سلام خانما،میشه لطفا راهنماییم کنید😢

من هفته۳۷بارداری هستم و امروز کمی تکون های بچه رو ضعیف تر حس کردم نسبت به روزهای قبل البته دوروزه که ضعیف تر حس میکنم،امروز دکتر گفت نپار قلبش خوبه،ولی برای اطمینان سونوگرافی هم نوشت،الان چندتا نکون خورد ولی محکم نبود،به نظرتون برم سونوگرافی یانه؟چون سه روز پیش سونو رفته بودم و گفت خوبه.نکنه بند ناف دور گردنش پیچیده باشه😭کسی تجربه داره بهم بگه؟؟؟ممنونم

برو بیمارستان ازش نوار قلب یا همون ان اس تی میگیرن

دختر خواهر شوهرم یک دختربچه ناز پنج شیش ساله هستش که مبتلابه سرطان خون شده لطفا با دل های پاک تون برای سلامتیش و شفا یافتنش دعا کنید و سوره حمد بخونید و صلوات بفرستید تا دل یک مادر نگران رو شاد کنید. ان شاءالله خدا به بچه ها تون سلامتی بده

منم هفته 36ام امروز یکم کم تکون خورد خیلی نگران بودم دیگ چیزشیرین خوروم ایت الکرسی خوندم دوباره شیطون شد .چون جاشون تنگ کمتر ازقبل شیطوگی میکنن .چیز شیرین بخور و دراز دکش بینم چی میشه .ایشالا چیزی نیس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم هفته 36ام امروز یکم کم تکون خورد خیلی نگران بودم دیگ چیزشیرین خوروم ایت الکرسی خوندم دوباره شیطو ...

اوهوم امروز توی مطب دکتر تکوناش کم بود و تازه الان چندتا تکون خورد،به نظرتون برم فردا سونو یانه؟

نگران نباش آخرها بارداری جاش کمه شایدم خوابه شیرینی بخور اگه چندساعت تکون نخورد اون وقت برو سونو یا بیمارستان 

دختر خواهر شوهرم یک دختربچه ناز پنج شیش ساله هستش که مبتلابه سرطان خون شده لطفا با دل های پاک تون برای سلامتیش و شفا یافتنش دعا کنید و سوره حمد بخونید و صلوات بفرستید تا دل یک مادر نگران رو شاد کنید. ان شاءالله خدا به بچه ها تون سلامتی بده
من هفته ۳۴ ام دخترم روزا کلا خوابه فقط شبا تکون میخوره   واقعا چک کردن حرکتا یکی از استرس ...

اوهوم اره این ۱۰-۱۵روز آخر واقعا استرس زا هستش،اخه دوستم تکونای بچش تغییر کرده بود و رفت بیمرستان گفتن بند ناف پیچیده دور گردنش

2740
اوهوم امروز توی مطب دکتر تکوناش کم بود و تازه الان چندتا تکون خورد،به نظرتون برم فردا سونو یانه؟

ن بابا انقد سونو هم ضرر داره .فقط دیر تکون خورد چیز شیرین بخور درلزلکش اگ دیدی کل دوز تکون نخورد برو تا صدای قلبشو رشنوی نگران نباش

ن بابا انقد سونو هم ضرر داره .فقط دیر تکون خورد چیز شیرین بخور درلزلکش اگ دیدی کل دوز تکون نخورد برو ...

نه تکون که خورده فقط انگار ضعیف شده بود ولی الانم چندتایی تکون خورد،ینی توهم زدم؟🤔

امروز رفتم سونوگرافی و گفت یکم آب دور بچه کم شده،ولی تنفسش خوبه،شما میدونید اگه آب کم بشه زودتر زایم ...

الان دیگ باید مواظب تکوناش باشی ن زایمان زودرس ک نمیگیری  ولی باید یکسره چکاب بشی ک خدایی نکرده اتفاقی برا نی نی نیفته 

2706