2733
2734
عنوان

نظرتون چیه که....؟؟؟😜

171 بازدید | 15 پست

سلوم علیکوم

من میخوام یه کار خیر کنم(بدون هیچ هزینه ای دیگ😁)

میخوام اینجا زبان یکم متن بذارم مخصوصا بخش قواعد(گرامر)

سطحشونم اوکیه برای اینکه بتونین انگیلیسی روزمره رو صحبت کنین

از سطح پایه شروع میکنم😁

هر هفته یه زمان رو بگم برای اینکه هر دوطرف زبانمون تقویت شه(تا آخر ۱۵ فروردین)

یکم کلمه و ضرب المثل هم یادبگیریم

اگر دوستی میشناسین که میخواد تگش کنین

اگرم بچه راهنمایی یا دبیرستانی میشناسین که کمک نیاز دارن تگ کنین شاید تونستم کمکشون کنم 😁

اگرم خودتون میخواین تاپیکو لایک کنین من تگتون میکنم هر هفته:)

میشه واسه حل شدن مشکل خودمو و خودت یه صلوات بفرستی؟:)💕                                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
برای تقویت زبان عااالیه😍🙈💫

اره ایشالا بتونیم زبانو عالی کنیم😁

2738

منم تگ کن نیکا💋

پ.ن:نمیدونم نیکا بودی یا نیکی😬😂🤭

لا اکراه فی الدین دوست عزیز!🔴اگه آرمی هستی ،توی تاپیک هام نظر نده یا پست هام رو ریپ نزن ☺ entj عشق شیرکاکائو😌🤞🏻اوتاکو هستمم*باکا🤭 •پاترهدم• اسمم آیدا💃🏼                                                                
منم تگ کن نیکا💋 پ.ن:نمیدونم نیکا بودی یا نیکی😬😂🤭

حتما عزیزم از دوشنبه شروع میکنیم❤

قربونت نیکا هستم 😂

حتما عزیزم از دوشنبه شروع میکنیم❤ قربونت نیکا هستم 😂

😍😍😋

عه پس یادم باشه🤣🤣🤣

لا اکراه فی الدین دوست عزیز!🔴اگه آرمی هستی ،توی تاپیک هام نظر نده یا پست هام رو ریپ نزن ☺ entj عشق شیرکاکائو😌🤞🏻اوتاکو هستمم*باکا🤭 •پاترهدم• اسمم آیدا💃🏼                                                                
2706