2733
2734

امروز یک نفر برایم اشتباهی فرستاد:

"کجایی ؟!"

دلم هری فرو ریخت،

مدتها بود منتظر شنیدن همین یک کلمه بودم!

چه فرقی می کند کجای دنیا نشسته باشی؟! مهم این است که یک نفر هست که کجا بودن تو برایش مهم است!

شاید آن یک نفر رویش نشود بگوید دلم برایت تنگ شده و به جانم نق می زند بیا دیگر...

و همه ی این حرف را خلاصه کند در " کجایی؟! "

داشتم به همین چیز ها فکر میکردم که دوباره برایم فرستاد:

ببخشید اشتباه فرستادم!!

برایش نوشتم:

میدانم،

من در ایستگاه اتوبوس، خیابان ولیعصر نشسته ام.

میشود اشتباهی حال مرا بپرسید؟!

اما او دیگر حالم را نپرسید...!!

آدم غریبه ها برایشان مهم نیست که دیگران چگونه اند و کجای شهر نشسته اند،

تو که غریبه نیستی...

بپرس حال مرا ؛ بگو کجایی؟!!

ماهم درگذشتگان فردا هستیم..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کجایی؟! اونایی ک دلشون ریخت اعلام حظور کنن😒

بخدا بدجور......متاهلم تاحالا عاشق نشدم اما برای اولین بار چجوری شدم....خوشبحال هر کی عاشقه وباعشقش حرف میزنه 

دوباره باردارم😐ایندفعه دیگه میمیرم ازبی خوابی 🙄
2738

دلم یه چت عشقولانه خاس

مسافر: مادر وینستون داری؟                                        گیلانه: پسر جان تو دکه ست خودت بردار.                      مسافر: ارزون نشده؟                                                   گیلانه: چی ارزون شده جز جون آدمیزاد...

دقیقا منم زمانی که با همسرم دوست بودم روم نمیشد مستقیم درددل کنم پیام میدادم کجایی ؟ جوابشم میدونستم 😁 میگفت مغازه ام تو کجایی خوبی و شروع میشد بعد دو ساعت که اروم میشدم میگفتم مزاحمت نشم سرکاری مشتری داری 😂😂😂

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
بخدا بدجور......متاهلم تاحالا عاشق نشدم اما برای اولین بار چجوری شدم....خوشبحال هر کی عاشقه وباعشقش ...

منو وسوسه نکنید برم بشینم سر خیابون تا یکی اخر عاشقم شه و برم باش حرف بزنم اقا😐

(:
2706